Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hós kismama vagyok és...

6 hós kismama vagyok és nagyon zsírosodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

1. Hónapos.

2. Mi köze a kettőnek egymáshoz?

3. Mosd meg a hajad!

4. Töröld a regisztrációd, hogy ne kérdezz több baromságot!

5. Ne zargasd többé az emberiséget békés fejlődésében!

2012. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Nizoral:-)!!!Nem olcsó muri de rendbe teszi!!!

az első hozzászóló törölhetné a regét!!!ha csak így tud megnyilvánulni...

Még a hülye is gondolhatja a kérdést illetően..hogy eddíg nem zsírosodott,és most igen..így leírta hogy 6hónapos terhes,lehet e köze hozzá....

Na mindegy!!

egyeseknek nehéz a dolgok mögé látni....

Van aki szülés elött ill után könnyebben izzad (Níve)sokan ajánlják mert nagyon jó..lehet ez így a haj is zsírosodhat jobban (Nizoral samponról)csak jókat hallani ill van akinek szülés után erőteljesebben hullik..vitamin szedése...

Remélem segítettem kicsit:-))

2012. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez furcsa, nekem meg sokkal kevésbé, mint eddig. sztem nem nagyon tudsz vele mit kezdeni
2012. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak annyit,hogy menjen kötekedni máshová. A többieknek köszi a választ. Igen sajna eddig nem zsírosodott,és ahogy növöget a pocim,úgy egyre zsírosabbá és kezelhetetlenebbé válik a hajam. Azt mondták tanácsadáson,h a hormonok miatt. majd elmúlik. Köszi mégegyszer.
2012. máj. 20. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
f.szért nem tudok kiírni, hogy hónapos... 16 éves p.csa
2012. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!