Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalmat éreznek a...

Milyen fájdalmat éreznek a kismamák a mellükben?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy második babómmal vagyok várandós. Késik a menzeszem... És a melleim kb másfél hete érdekesen fájnak. Ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani, mint mikor első lánykámnál megindult a tejem. Forró, égő érzés. Oldalt vannak inkább nagyon bedurranva. Tapasztalt már valaki ilyet?

2012. máj. 18. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a feszülés, és ha hozzáért a mellemhez valami akkor majdnem meghaltam
2012. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! :) De mégis milyen érzésed volt? Fájt vagy feszült, esetleg égett??? Azért vagyok ilyen tök hülye ebben a kérdésben,mert első gyermekemnél picit sem fájt. Most viszont?!
2012. máj. 18. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzés volt, mintha késsel szurkálták volna :)
2012. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Égni nem égett, csak folyamatos szurkálást éreztem és közben feszült is. Igazából ezt csak nagyjából tudja leírni az ember.Csináltál már tesztet?
2012. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, mensi előtt, de negatív lett! Szóval nem értem! A tüneteim teljesen arra utalnak, h babám lesz....erre minden esély meg is van. 28 vagyok, nem dohányzom, már elég rég szedem az Elevitet, PÉ-kor voltunk együtt....mi kell még? :)

Lehet túl korán teszteltem?

2012. máj. 19. 08:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Mensi előtt nem érdemes tesztelni, de ha meg volt a mensid akkor nem hiszem hogy terhes lennél. Lehet hogy csak a mensi előjele volt a feszülés.
2012. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem feszült, hanem mint korábban írták, mintha késsel szúrkálták volna. Volt, hogy nagyon is fájt, összegörnyedtem. :(
2012. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem mensi előtt teszteltem, hanem a nem várt mensi előtt. :) De késik.....3 napja már. Reménykedhetek?
2012. máj. 19. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor igen! reménykedhetsz!:)
2012. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
28-31 naposak a ciklusaim. Tehát ez a 3 nap késés, mondjuk hogy Nálam még belefér! Engem inkább ez az iszonyatos mellfeszülés biztat a babára. Mostanra már a mellbimbóm is nagyon érzékeny! Hányingert, szédülést be tud magyarázni magának az ember, de a mellfájdalmat az nem! Vagy rosszul gondolom!? :)
2012. máj. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!