Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen távozott a nyákdugó...

30 hetesen távozott a nyákdugó? Az baj?

Figyelt kérdés

Igazából egy átlátszó gumicukorhoz tudom hasonlítani. Ez az ?

Ebből lehet arra következtetni, hogy nemsokára szülni fogok ? :(



2012. máj. 16. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, ami biztos, menj el dokihoz! Egy kis pihenés sem árt. A babával kapcsolatban szeretnélek megnyugtatni, koraszülött-intenzíves vagyok, mellette van 2 koraszülött kisöcsém (25 és 30. hétre), ilyenkor már általában semmi gond nem lesz a babával, csak pici még! Van, akiknek még lélegeztető sem kell (ilyen volt a kisöcsém is), szóval már nem nagy tragédia! :)
2012. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10-es:

Te egy orvosi csoda vagy...először is, ha megreped a magzatburok, az nem "forr össze", ha pedig az összes magzatvíz elfolyt, akkor csodálom, hogy....

Nekem 2 vetélésem is volt (3 baba), mindkettőnél idő előtti burokrepedés volt, magzatvízfolyással, nyákdugó-távozással, és el is vesztettem mindhárom gyermekem.

Ezek nem visszafordítható folyamatok sajnos, ezért csodálkozom azon amiket írtál. Orvosilag hülyeségeket.

Olyan van, hogy a magzatvíz mennyisége csökken, de ez jellemzően a 30. hét után szokott jelentkezni.

Mondj egy imát, hogy nem lett nagyobb bajotok a vizsgálat következtében....én biztos agyonütöttem volna azokat az "orvosokat".

(egyébként pedig örülök, hogy jól vagytok, csak valamit te nagyon félreértettél, hidd el nekem, mert ha ez így lenne, amiket leírtál, akkor már...érted?)

2012. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy a burokrepedés, nyákdugó-távozás, magzatvízfolyás = szülés beindulása. Érted már?

Nyákdugó távozhat hetekkel a szülés előtt is, mint egyik ismerősömnél, aki most szült 2 hete, és már a 34. hét óta dugó nélkül mászkált...és 40. hétre szült.

De ha megreped a burok, akkor ott már szülés lesz, nincs mese, úgyhogy cserélj dokit, mert marhaságokat mondott.

2012. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valószínű magasan repedt a burok,magzatvíz távozhat,majd "összeforr" a burok és a terhességet sikerül kihordani.
2012. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Kedves" 12-es!

Ha valamit nem tudsz biztosan, nem kell mást lehülyézned, nálam igenis így történt a dolog, az orvosom azt mondta, hogy ha nem tudná mi történt akkor ö se hinné el. Amúgy azt is mondta, hogy ami velem történt nem csoda, csak majdnem. Ami veled történt igazán sajnálom, nálam is úgy nézett ki, hogy elveszítem a babámat, a dokim már arról beszélt nekem, hogy hogy kell megszülnöm. Ha tudsz németül, beszkennelem neked a kiskönyvem, abba bele is van írva, csak hogy elhidd(németországban élek, azért van németül). Különben akkor én is kiírtam egy kérdést, megnézheted: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. máj. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, tudok németül, és kár, hogy félreértetted

amit írtam, bár a mai világban az emberek 90%-a

támadásnak vesz mindent.

Olvasd el újra amit írtam és rájössz, hogy nem

negatív a hozzászólásom, hanem a biológiai folyamatokat tekintve valóban csak 1-2%-ban fordul elő az, ami

veled (szerencsére) megtörtént.

Amúgy oda is írtam, hogy örülök, hogy jól alakult.

2012. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!