Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 hetes kismamák, hogy...

27-28 hetes kismamák, hogy vagytok? Nem féltek a közelgő hidegfronttól?

Figyelt kérdés

Én nagyon be vagyok parázva!

Állítólag ilyenkor sok a koraszülés!

Az első babám is egy ilyen esős nyári napon született meg a 30. hétre!


2012. máj. 12. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott, hogy féljek, de letettem róla. :) Én imádtam a 40 fokos nyarakat, de most 29 hetesen nem bírom elviselni. Egyre jobban vagyok, hogy jön a hidegebb idő.
2012. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is félek,mert 4 évvel ezelőtt ilyen front miatt indult meg a szülés.Bár előtte való nap töltöttem be 37. hetet,de még maradthatot volna egy kicsit a babóm.Most 35+4hetes vagyok,mondjuk nem lenne már nagy baj,ha megszületne.De jó lenne a 39. hétig kihúzni
2012. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*maradhatott
2012. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőt én is frontváltozáskor szültem, aznap 5-en szültünk egy kisebb kórházban. :) De akkor betöltöttem a 40. hetet, szóval nem biztos, hogy nekem konkrétan amiatt indult meg.

Most 31 hetes vagyok és nem kellene még jönnie, nem is foglalkozok vele, bár mindig megérzem az időjárás változásokat.

2012. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem aggódom, mert a fiam sem reagált a frontra:) Amikor ki voltam írva, jött egy nagyon durva hidegfront, 40 fokról 20-ra esett le a hőmérséklet, viharral, jégesővel, stb. A szülésznőm, mondta is, hogy teltház volt náluk, igazi nagyüzem:) A fiam meg kivárt még másfél napot, és akkor indult el:) Tök egyedül voltam az egész szülészeten:)
2012. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 27 hetes vagyok és ez ma nekem is eszembe jutott. Mi van ha..? De ne történjen semmi velünk!!!!!!!!!!!!!! És ha megkérdezhetem, hogy alakult az életetek a babával? Minden rendben vele? Remélem igen!!
2012. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is egy pillanatig, gondoltam erre, de aztán vhogy elhessegettem a dolgot és eddig semmit nem érzek, a babó is szépen mozgott egész nap. 27+5 hetes km
2012. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon nehéz volt amikor a 30. hétre megszületett a fiam! 2 hónapig voltunk benn a klinikán még,és nagyon sok minden történt.Rettenetes volt! Légzés-keringés támogatás,szondával etették,stb.

Nem kívánom senkinek!

Azóta már 11 éves,csak lett egy "kis" betegsége.

Úgyhogy nagyon-nagyon szeretném,ha ez a tökmag akit most várok, kihúzná legalább július közepéig!

Jó egészséget és kitartást kívánok mindenkinek!

2012. máj. 14. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!