Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák! Mennyit...

28 hetes kismamák! Mennyit érzitek mozogni a babátokat? Nektek is időnként fájdalmas a babátok mozgása?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég sokat mozog, főleg olyankor, ha én nem mozgok:) És akkor a legaktívabb, amikor a bátyja magyaráz a pocaknak, az elég fájdalmas is tud lenni, mert mindig próbál közeledni, és nagyon feszít:)


De ezen túl is előfordul, hogy fáj, amit művel odabent:) És te hogy vagy? Mikorra várod?

2012. máj. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok. Már régóta fejvégű fekvésű a pici. Várandósságom alatt ez a legkritikusabb hét számomra:( Amikor járkálok nyom valamit a buksija de nemtudom mit. Nem a hugyhólyagot mert azt tudom milyen(3.pici). Éles szúró fájdalmam van a jobb oldalon séta közben. Feszült,ideges türelmetlen és hisztis vagyok Várom már nagyon a szülést. Nektek mekkora volt 26hetesen a súlya?
2012. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy néha akrobatikus mozdulatai rettenetes fájdalmat tudnak okozni nekem is. A párom mindig csodálkozva nézi milyen erősen ki tudja feszíteni magát odabent, de van olyan is hogy a bordáimon citerázik vagy a húgyhólyagomat nyomja és állandó bepisilek érzést okoz. De akkor is imádom mert ezzel együtt is a legszebb dolog a világon, hogy ott fejlődik benned egy csöppség és rajtad múlik milyen lesz mire felnő! 35 heteske és egy 3 éves kisfiú(k) anyuja
2012. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

28+1 napos vagyok(2. baba). Elég sokat mozog, és párszor volt már, hogy kellemetlen volt ahogy mocorog, de ezek 1-2 másodpercig tartanak.

25+1 hetesen hetesen 811g volt.

Szép babavárást mindenkinek.

2012. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam az időjárástól függ,hogy mennyit mocorog(legalábbis,én úgy figyeltem meg).

Ha szép napos az idő,akkor nyugi van,de ha frontok(hideg)jönnek,akkor pörög egész nap mint a búgócsiga. :)

Már rájöttem,de a doki is mondta,hogy nem szabad simogatni a hasat,mert akkor befeszül.

A fájdalmas mozgások este jönnek,amikor kezdek elaludni.

2012. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Hát igen, ahogy nőnek, egyre erősebb a mozgásuk és látványos :)! Jól vagyok, csak elég fáradékony egy ideje, de ez csak fokozódni fog a szülésig gondolom, első babám lesz, kislány :)! Augusztus 3.-ára vagyok kiírva. Nektek milyen nemű lesz és mikorra vagytok kiírva?
2012. máj. 11. 17:05
 7/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Lehet, hogy azért fáj jobb oldalon neked, mert ott mozog a legtöbbet és erősebbet. Nekem kb. 2 hete fordult be fejjel lefelé a pici :)! Nekem a legutóbbi ultrahang, ami 4D volt, arról vannak adataim. Ez a 25. héten volt, akkor 733 gramm volt a súlya.
2012. máj. 11. 17:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Nektek is szép és boldog babavárást :)!
2012. máj. 11. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor nagyjából egyszerre fogunk babázni:D Én augusztus 6-ra vagyok kiírva, és szintén lányt várunk. A fiam júliusban lesz 3:)
2012. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!