Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mivel lehet felébreszte...

Nektek mivel lehet felébreszteni a babátokat?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok és kb a 16. héttől próbálkozok az ébresztéssel, kíváncsiságból. Ez idő alatt próbálkoztam már kávéval, csokival, hangos zenével, pocak mozgatással, simogatással, beszéddel de se semmi nem használt, ezek szerint nagyon lusta. :-) Van olyan kismama aki járt már hasonló cipőben? Esetleg valami tuti tipp ha felszeretném ébreszteni?
2012. ápr. 25. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az én babámnak is voltak lustább időszakai, de soha nem zaklattam. Ráadásul még olyan picike, én biztos nem zargatnám.
2012. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az édességre meg a kávéra mindig picit felébred vagy megmozgatom a pocim vagy a bal oldalamra fekszem, no azt nem szereti, mert oda fészkelte be magát.

Egyébként nekem is alapvetően lusta babám van. Sokan írják egész nap érzik mozogni hát én nem érzem egész nap.

27hkm

2012. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer ébresztettem fel, mikor egy napig nem mozdult, kb. 23 hetesen, de olyan lelkiismeret furdalásom lett tőle, hogy direkt soha többé. Csokitól, kávétól, zajoktól egyébként mindig ébred. Most már akkor is, ha sokan beszélgetnek körülöttünk.


37 hetes kismama

2012. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn egész nap nem éreztem és megijedtem hogy baj van, akkor muszáj volt zargatnom de semmire nem reagált mégis minden rendben volt. Csak azért kérdeztem hogyha legközelebb ilyen történne, mivel próbálkozzak. :-(
2012. ápr. 25. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 4D előtt ittam egy kávét és vettem szőlőcukrot. Csak úgy pörgött tőle! :) Szerintem a szőlőcukrot kipróbálhatod. Én egyébként addig piszkáltam, amíg legalább egyet nem rúgott. Mivel az első babám elhalt a pocakomban, a másodiknál nagyon be tudtam pánikolni, ha X ideig nem éreztem ficánkolni, így sokszor "bökdöstem" a pocim. Most a kistesót várom, őt már nem érek rá annyit figyelni, valahogy nem is vagyok olyan aggódós sem.
2012. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"16. héttől próbálkozok az ébresztéssel, kíváncsiságból"

"Hétfőn egész nap nem éreztem és megijedtem hogy baj van, akkor muszáj volt zargatnom"


Ez így ellentmondás. Én azt hittem, hogy csak kíváncsiságból zargatod a babát. Ha nem érzed egész nap, azért az más.

2012. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem még a doktornéni sem tudta felkelteni a 4D uh!

Pedig már annyira bökdöste a hasam,hogy fájt..elötte,ettem ittam édeset..de semmi!

Ami nem is baj,maradjon ilyen ha kibújik!

Tegnap reggel sikerült felkelteni..de ez véletlen volt,megszólalt a lakásban a riasztó,szegénykém jól megilyedtt,de még én is! Ezt azért ne próbáljátok ki :-D

2012. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.én 28 htesen elmentem 4D ultrahangra.előtte ittam egy kis kávét hogy tuti ébren legyen.erre mire ránk került a sor és bementem a rendelőbe már úgy elaludt hogy nem lehetett felkelteni.a doki is próbálta mozgatta a pocakom,fordultam egy oldalról a másikra,a doki csokival etetett de semmi.egyszerűen nem lehetett felkelteni.kb 10 percig próbáltuk.:) aztán felaldtuk.de általában a csoki,kávé vagy a szőlőcukor használni szokott:)
2012. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Felébreszteni?!

Az enyém tuti nem is alszik!:)

Ha ennyit fog pörögni idekint is,befonom a szemöldököm! :)

2012. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!