Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok és...

7hetes terhes vagyok és minden evés után van hányingerem, ez normális? Már lassan nincs kedvem enni se. Mit egyek amitöl jobb lenne?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki, hogy csak evés után! nekem egész nap rettenetes hányingerem volt, három kilót fogytam és a hajamat téptem már attól, hogy szinte semmit nem volt erőm csinálni. naponta maximum 6 pirítós kenyeret bírtam magamba gyűrni, azt is nehezen. szóval a kérdésre a válasz: igen, teljesen normális.

24 hkm

2012. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Én már mindenfélét kipróbáltam, nekem semmi nem válik be. Mondjuk én hányok is szinte minden nap, gyakorlatilag mindegy, hogy mit eszek, kihányom. :(

Sajnos nálam is egész napos a hányinger. De vigasztaljon az, hogy egyszer elmúlik. Én is ezzel nyugtatom magam. Kitartás!

10 hetes km

2012. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

HÁt én is ezen gondolkodtam a 18. hétig, amikor is elmúlt a non-stop hányinger.

Ezzel nincs mit tenni, a "szerencsések" így járnak.

Én úgy csináltam, hogy amitől nem undorodtam nagyon, abból megpróbáltam a lehető legtöbbet megenni, így is 48 kilóra fogytam...

2012. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm be a 7 hetet, és nekem is egész nap hányingerem van, szóval igen, normális. :) Sajnos amilyen jó étvágyam volt az elején, most annyira nincs kedvem semmit sem enni, mert mindentől felfordul a gyomrom. Fogytam is már két kilót. :/

De fel a fejjel, jó eséllyel néhány hét, és ezek a tünetek elmúlnak - jönnek majd mások. :D

2012. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 9. hétben vagyok és nekem is reggeltől- estig tartó hányingerem van!Már nagyon kivagyok tőle!Ez a második terhességem az elsővel semmi bajom nem volt!!!De most bepótolom azt is :(

Kitartást mindenkinek!;)

2012. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akart múlni a hányingerem, ettem egy csokit, vagy ittam colát, a lényeg hogy édes legyen.
2012. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 7. héttől hánytam folyamatosan. Kórházba is kerültem, 10 kilót fogytam - mondjuk volt miből.

Most 13+3 vagyok, 12+1-nél hánytam utoljára, bár ami késik...

Még mindig nem vagyok a topon, egész nap csak fekszem, de legalább már enni eszem. Előtte se enni, se inni nem tudtam. :( Nagyon figyelj, hogyha nem is eszel, azért inni igyál, nehogy úgy járj mint én és kiszáradj.

Ez a harmadik terhességem, az előzőekkel ugyanez volt. Nem egyszer sírtam a vécé fölé görnyedve, hogy nem bírom tovább. Ez egy ilyen időszak sajnos, túl kell élni. :( Vigasztaljon, hogy utána sokkal jobb jön! :)

2012. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!