Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami biztató szavakat...

Valami biztató szavakat mondanátok? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Kisbabát várok, a párom elhagyott mikor 10 hetes voltam, bár én küldtem el , mert szemét módon viselkedett, de nem nagyon tepert vissza, hogy fontosak vagyunk neki, pedig ő akart jobban babát. Már ezen túl is tettem magam, de azt egyszerűen nem értem, hogy ha már ilyen helyzetbe hozott, akkor legalább miért nem próbál normálisan viselkedni. A mai napig sokszor megaláz, ha olyan kedve van, belémgázol és persze éli a világát, utazgat, szórakozik, egy csepp lelkiismeretfurdalása sincs, még az sem zavarja, hogy pénzel is tartozik és sokszor a vizsgálatokra alig tudom kiszorítani a pénzt, mert folyamatosan minuszba vagyok az ő tartozásai miatt. Mit tegyek, hogy le tudjam sza...ni ? Ötlet? Tipp? Köszi
2009. jún. 24. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is hogy megszabadultál egy ilyen alaktól. Az hogy hogyan tudod leszarni csak rajtad múlik. Légy erős, és ne hagyd magad.
2009. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tünik az exed olyan férfinak aki jó apa lehetne majd a jövőben! Én a helyedben megszakítanék vele minden kapcsolatot. Amíg engedsz neki és találkoztok, nem igazán fogja átérezni, hogy mit vesztett veletek. Próbálj meg a családodtól segítséget kérni és kerüld a lehetőséget, hogy megalázzon továbbra is!

2009. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább még most menjen (bár ez is elég kegyetlenül hangzik)mint akkor mikor már a picinek is hiányozna.Gondolj arra,hogy legalább ő legyen megkímélve egy ilyen alaktól.

Pedig most lenne a legnagyobb szükséged a támogatásra.


Kívánom,hogy nélküle is boldogulj,és minden rendben legyen!Mutasd meg neki!

2009. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Képzeld el, ha ebből a pasiból lenne a apa....még tényleg jó, hogy idejében lelécelt, mert abban nem lett volna köszönet, ha együtt maradtok. Szervezd meg nagyon jól az életed; ha tudsz , picit kérd a szüleid, családod segítségét. Elsősorban nemcsak anyagiakra gondolok, hanem ha megszületik a baba , legyen melletted valaki mindig, segítsen neked. Ezek az első 1-2 hónapban nagyon értékes segítségek; a (volt) pasidat meg egyszerűen felejtsd el.

2009. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban a gyereked érdekeid tartsd szem előtt. Nekem volt egy hasonló kaliberű mostohaapám, ne tudd meg, folyton megalázott,még 30 éves fejjel is ennek a levét iszom, pedig csak 10 évig élt velünk, ekkor anyám észrevette, hogy nem csak hogy testi fenyítést alkalmaz nálam, de nőként sem lennék utolsó...Szerintem még mindig könnyebb egyedül-de hiszen nem is vagy egyedül, ott a pocaklakód- mint egy idiótával. Kutyából nem lesz szalonna.
2009. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy lelépett, ilyen apát senki sem kívánna magának. Ne foglalkozz vele, csak a Babára koncentrálj! És ne idegeskedj, mert ha Anyu ideges, a Baba is az. :-)
2009. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!