Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit fogok még hízni a...

Mennyit fogok még hízni a terhesség alatt ha most vagyok a 20. hétben és eddig kb.5kg-ot híztam?

Figyelt kérdés
Kb. 54,5 - 55 kg-ról indultam és most vagyok 60 kg. Én nem látom magam kövérnek, csak a mellem lett hatalmas, és persze a pocim is szépen gömbölyödik. Nem szeretnék 9-10kg -nál többet hízni.
2008. ápr. 21. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, de azt megjegyezném, hogy nem mindegy hogy mi a hízás oka, víz vagy zsír. Nálam az első terhességnél 5 kg. már az első 3 hónapban feljött. 15 kg.-ot híztam összesen, abból 10 lement szülés után víz formájában. Most eddig 7 kg-ot híztam, 54-ről indultam (27 hetes vagyok) Kismamatornázom, mert jólesik a mozgás és kevésbé is vizesedik eddig, mint az első terhességnél. Úgyhogy szerintem a jó közérzet fontosabb, mint a kg.-ok számolgatása, ne aggódj ezen csak érezd jól magad ill. magatokat.
2008. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én 59kg-ról kezdtem,aztán vissza estem 57-re,most 19 hetesen vagyok 60-61kg.Mindent megeszek,ha éhes vagyok egyből eszem,nem kell annyira oda figyelni,nekem a védőnő mondta h a legjobb ha 12-15 kg jön fel,most + - 1-2kg nem gond.Szép bababárást!!!!
2008. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem előző terhességemnél bejött a 3x-osszorzás. a 20. héig 7 kh jött fel, a végére pedig 2-21. Most 16 hetes vagyok és 1 kg-ot híztam.
2010. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!