Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legolcsóbb terhesvita...

Melyik a legolcsóbb terhesvitamin és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról, hogy pergnavit,tényleg nem túl drága?és jó?

Légyszi ne oltsatok le a kérdésért..tudom, hogy manapság csak jó anyagi körülmények között vállalnak az emberek gyereket, hát nekünk most így jött össze, hogy jelen pillanatban nem állunk a legfényesebben...

de mind1,nem akarok magyarázkodni, csak légyszi ne piszkáljatok:)


2012. máj. 6. 14:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
pregnavit bocsi...
2012. máj. 6. 14:30
 2/14 anonim ***** válasza:

Én gravidát szedek de a pontos árát nem tudom.:(

Olyan 2-3 ezer.

2012. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is Gravidát szedek, középárkategóriás, ha 3 havi adagot veszel, akkor valamivel olcsóbb. Szerinbtem ne az áráét nézd; van amin nem éri meg spórolni. Egyébként nagyjából egy árban vannak, inkább attól függ az ára, hogy hol veszed meg.
2012. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Még akkor sincs semmi baj ha nem szeded. Anyáink sem ették, mégis itt vagyunk. Én sem szedtem. Nem az anyagiak miatt, hanem mert jódot tartalmazott amit nekem nem lehet. Makk egészséges a fiam.

A gyógyszertárban biztos megmondják melyik a legolcsóbb, de figyeld azt is melyikben mennyi van. Horribilis az áruk. :(

Nyugodtan vehetsz DM-es multivitamint, vagy pezsgőtablettát. De láttam már a DM-ben kismama vitamitn is! Majd később a VAS lesz a lényeg.

Mostmár jön a gyümiszezon, egyél sok-sok zöldséget, gyümölcsöt!

2012. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!dm-es multivitaminról még nem is hallottam:)

és igen,tudom, hogy anyáink nem ettek, csak mostanság olyan nagy a nyomás,de ez lehet csak marketing "duma":)

folsavat szedek,meg magnéziumot, meg duphastont kell.6 hetes vagyok amúgy

2012. máj. 6. 14:39
 6/14 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK! Én is hat hetes terhes voltam mikor kiderült :D Gravidát szedtem, szerintem az a legjobb!

Ezt találtam neked:

[link]

2012. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Találtam ilyet is:


[link]

2012. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

4-es vagyok. Természetesen jó ha viszel be vitamint, de szerintem is nagy része marketingfogás. Hogy miért? Mert már a reklámban is azt hallod, hogy már a baba megszületése előtt......és súlykolják beléd hogy rossz ember vagy ha ennyit nem teszel meg a gyerekért, és hogy beteg lesz ha nem szeded.... Az első terhességemnél, sőt előtte már hónapokkal becsülettel szedtem: 1.jól meg is híztam, olyan étvágyam volt hogy csuda 2.a kisfiamnak fejlődési rendellenessége volt, 21-ik héten meg kellett szülnöm, tehát nem igaz hogy nem lesz beteg ha szeded.

Kezdjük ott, hogy folsavat kell(ene) előtte szedni + nagyon az elején, mert akkor alakul ki a nagy mű, és ezt pár száz forintért gyógyszertárban is meg tudod venni. Én is külön vettem folsavat.

Vagy áldozz be egy doboz Gravidára, és két naponta szedjél belőle!

2012. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az is jó - persze ha egészségesen táplálkozol - ha csak folsavat és magnéziumot szedsz.
2012. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gravidát szedek, 1 havi adag 2200 ft. Nem tudok megvenni 3 havit sajna, ezért minden hónapban megveszem a 30 db.-ost.
2012. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!