Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hétben járok és már...

37. hétben járok és már 20kilót híztam, de amugy nem látszik meg rajtam csak a pocim hogy kerekedik, milyen gyorsan tudom majd leadni a kilókat a kórházba kb. mennyi jön le? Mire szemátsak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! ez alkatfüggő. ha egyébként hízékony típus vagy, tornázni, fogyózni kell az ideális súlyodért, számíthatsz rá, hogy ezúttal is így lesz. de nem biztos!

van akiről a szoptatás alatt csak úgy olvad le a háj és van aki még ekkor is hízik néhány kilót.

a kórházból hazajövet kb. 5-10 kg-mal leszel kevesebb, legalábbis a barátnőim átlaga szerint :)

nekem az első héten lement 10 (de ebben a baba, magzatvíz, ödéma, minden egyéb beleértendő) és azóta keményen küzdök a kilók ellen. már 8. hónapja. sporttal, okos étkezéssel. szép lassan megy is a dolog.

2009. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem:)köszy a választ...hát sose voltam az a sportos alkat:)de ha nem ettem annyit 1-2 hónap alatt mindig fogytam:)...ja meg jártam szoliba(nyáron)direkt azért mert a melegbe is ment le rólam a kiló!na majd meglátjuk mi lesz:)
2009. jún. 24. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a terhesség alatt 16 kilót híztam, a kórházból hazajövet még volt pluszban 7 kiló. Tegnap volt 3 hetis a babám, éppen ma mértem magam, 4 kiló van még pluszban. Rajtam se nagyon látszott a 16 kiló, most meg szépen le is megy lassacskán, legalábbis eddig úgy néz ki.

2009. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen jó azért hogy valakinek ilyen könnyen is megy:)
2009. jún. 24. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

09:41-es vagyok.

Nem tudom, hogy mitől függ, kinek hogy mennek le a kilók. Én szoptatok, és rengeteget eszek! Ma is már kétszer reggeliztem, és épp most vettem ki egy túrókrémet a hűtőből tízóraira.Szoliba én is jártam, az én kilóimnak is jót tett, persze most ezt inkább hanyagolom:)

2009. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 15 kg-ot híztam (ami nem látszódott), a kórházban a szülés következtében (baba, méhlepény, magzatvíz, stb.) 7 kg ment le. Most 4 hetes a babóm és az indulási súlyomtól 2 kg-mal vagyok kevesebb. DE az összetétel megváltozott, ugyanis a zsír (háj) sokkal könnyebb, mint az izom és ez látszik is, főként a hasamon :( Mivel most szoptatok, nem fogyózom,de alig van étvágyam.

Majd lemegy!

2009. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annó a fiammal 23 kg-ot híztam!Mint egy anyakoca akkora voltam!Mire 9 hós lett Levi 24 kg-tól szabadultam meg!Szoptattam kizárólag 6 hóig.Rengeteg energiát vesz el a szopi így sokat ettem-ittam!Lányommal 11 jött fel és 6 hónap alatt le is olvadt.Most 12 hetes vagyok,eddig nem híztam pedig eszek rendes adagokat!Ne aggódj,biztosan sikerül leadni!
2009. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első terhességem alatt 22 kg-t híztam. A szülés után csak 6-7 kg ment le, mire hazajöttünk. Két éves koráig szoptattam a gyerkőcöt, de így is maradt rajtam 5 kg az indulási súkyomhoz képest.(50 kg-val keztem az elsőt) Szoptatás abbahagyása után 3 év alatt szépen visszajött +4kg. A mostani terhességemet 59 kg-val kezdtem. Most már kicsit jobban odafigyelek a súlyomra, mert bizony van akinek nem megy olyan egyszerűen a fogyás!!

2009. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj! Szerintem pedig ne aggaszt magad, mert a szoptatással rengeteg zsír bomlik le a szervezetedből. Az anyatej elég zsíros és cukros is.

A cukor tartalmát is a tested a zsírkészletedből alakítja vissza javarészt.

Én speciel 14 kilót híztam és a terhességem utolsó heteiben látom, hogy végre lett rajtam zsírréteg. Én ezen aggódtam idáig, hogy nem vagyok elég "kövér". Hogyan fogok szoptatni.

A felesleg az első gyereknél pillanatok alatt ment le rólam. Kb. két hónapos korára, már túl sovány voltam, és elapadt a tejem is.

Szóval, 6 hónapos koráig idális lenne minimum szoptatni, ezért addig semmiképp ne aggasszon hány kiló vagy.

2013. márc. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!