Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzéssel jár a méhössze...

Milyen érzéssel jár a méhösszehúzódás? Mit kell pontosan éreznem? Azt hiszem, már jelentkezik nálam egy ideje egy nap maximum 5-6-szor.27hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért nem ajánlatos, mert elvileg gyorsabban csontosodik a bébi koponyája, így a természetes szülés nehezebbé vagy lehetetlenné válik.

A Mg-ot pedig azért csak a 37-38 hétig, mert utána már ha tényleg az igazi összehúzódás jön, az bekavarhat v valami ilyesmit magyarázott nekem a doki.

Így én a terhesség alatt 28.ig hétig szedtem a Ladeevitet, Mg ha keményedés volt a C vitamint 2 naponta.. na ja.. és a vasat meg napi 2 dbot reggel és este... de azt még a szülés után is kéne szednem.. dehát kinek van az mindig a fejében? :D

2012. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ja azt elfelejtettem, h minden doki más... és mást tanácsol.. lehet, h a tiéd azt javasolja, h nyugodtan szedd végig.

Meg a Mg-s dologhoz még annyit, h az igazi összehúzódást semmivel sem lehet összekeverni, mert olyan.. hm.. markánsabb :D szal ezt szülés után nem is értettem, h hogy lazíthatta le volna a mg ezt... nekem pl az volt az állandó parám, h nem fogom észervenni, ha elfolyik a magzatvizem... Nahát, azt nem lehet nem észrevenni, pedig kellett burkot is repeszteni később a kh-ban.

Habár erre is adtak nekem jótanácsot, ha nem vagyok biztos, h a viz az, akkor terítsek magam alá egy fehér lepedőt és kb 20 perc múlva ha "vizes" akkor a magzatviz az.. ha nem akkor még no para :D

2012. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hogyhogy szedtél vasat? Nincs elég vas a Ladeevit-ben?

Sokszor én is attól félek, hogy nem fogom felismerni a szülés előjeleit :)!

2012. máj. 4. 20:36
 14/17 anonim ***** válasza:

mivel a Ladeevitet abbahagytam, ezért kellett elkezdenem... a vaskészletek megcsappannak a terhesség vége felé.. Eleinte a Maltofert szedtem, aztán később olyan kb 30 hét körül egy vérvizsg. után kellett a Ferrogradot elkezdenem..

Melyik korházban fogsz szülni?

2012. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja, okés, így már világos :)! A X. kerületi Bajcsy-Zsilinszkiben fogok szülni. Miért kérdezed?
2012. máj. 4. 23:13
 16/17 anonim ***** válasza:
dejó, mi ott laktunk mielőtt terhes lettem volna. Utána elköltöztünk onnan, mert úgy már kicsinek találtuk a lakást :)
2012. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Vannak véletlenek :)!
2012. máj. 6. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!