Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a méhösszehúzódások?...

Milyenek a méhösszehúzódások? Honnan indul ki a fájás? Össze lehet téveszteni valamivel, pl. ha csak simán fáj a hasad? 33hkm

Figyelt kérdés

2011. dec. 25. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én összetévesztettem. Nekem mindenki azt mondta,hogy a szülés előtti fájásokat nem fogom összetéveszteni a keményedéssel vagy a hasfájással. Én már kórházban voltam túlhordás miatt,az NST is mutatta a rendszeres fájásokat,de azt mondták,hogy ez csak keményedés,még napok lehetnek hátra. Fájások már 5 percenként jöttek,fájt is eléggé,de mivel senki nem foglalkozott vele,igy én se,mászkáltam,lementem a párommal,zuhanyoztam. Majd elfolyt a magzatviz. Na akkor már felébredtek a nővérek,irány a szülőszoba.NA akkor már nagyon fájt,szinte egybefüggően. 2 óra múlva megszültem,első baba. És nekem úgy fájt,mintha meg akarna jönni,a hasam aljánál.
2011. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ!
2011. dec. 25. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!