Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal vagy fiatalnak látszó...

Fiatal vagy fiatalnak látszó kis mamik! Titeket is lenéznek?

Figyelt kérdés

Én 20 elmúltam, tudom, így is fiatal vagyok de kb 17 évesnek nézek ki pedig oda figyelek az öltözködésemre meg úgy a külsőmre alapból de rettentően idegesít amikor megyek a buszon és látom az emberek szemében a megvetést... Legszívesebben magamra írnám hogy már nagykorú vagyok. A dokim is megkérdezte egyszer hogy ugye elmúltam már 18?

Titeket nem idegesít az ilyen?

25hkm


2012. máj. 3. 15:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzatok a lepontozással, úgy látszik valakinek csak ennyi öröme van az életben.. én választól függetlenül mindenkinek adtam a zöld kezecskét!
2012. máj. 8. 12:09
 22/23 anonim ***** válasza:
hát érdekes olvasom a te kommentáraidat meg az enyémeket kicsit eltérnek egyépként mikor megyek a házi orvosomhoz a táppénzes papírok miatt annyira néznek a szemük majd kiesik és neki állnak pusmogni pedig régebben korábban szültek a nők
2012. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nem kell foglalkozni senkivel légy boldog kismama mi legalább elmonthatjuk hogy látjuk az unokákat én örülök hogy 20 éves anyuka leszek és örülj neki te is onnantól nemszámit míg nem kell a szüleid engedélye ami neked már nem :D
2012. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!