Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal vagy fiatalnak látszó...

Fiatal vagy fiatalnak látszó kis mamik! Titeket is lenéznek?

Figyelt kérdés

Én 20 elmúltam, tudom, így is fiatal vagyok de kb 17 évesnek nézek ki pedig oda figyelek az öltözködésemre meg úgy a külsőmre alapból de rettentően idegesít amikor megyek a buszon és látom az emberek szemében a megvetést... Legszívesebben magamra írnám hogy már nagykorú vagyok. A dokim is megkérdezte egyszer hogy ugye elmúltam már 18?

Titeket nem idegesít az ilyen?

25hkm


2012. máj. 3. 15:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

megértelek.. 21 leszek 2 hónap múlva, de az arcom rettentő gyerekes. látom a kismamák is (igaz nem mindegyik) sokszor úgy néznek vissza rám a terhes gondozáson, mintha az járna a fejükben, hogy szegény kamaszt jól felcsinálták. persze nem tudhatom, hogy valójában mire gondolnak. valaki kedvesen mosolyog, valaki megvetően néz. viszont szerintem ez nem korfüggő, sokkal inkább személyiségtől függ, hogy ki hogy tekint másokra. én igyekszem kizárni ezeket és csak arra gondolni, hogy nem nekik szülöm a babám, hanem a férjemnek és magamnak. egyébként én inkább büszke vagyok a pocakomra és arra, hogy ennyi idősen megtehettem, hogy gyereket vállaljak.

boldog babavárást és feleslegesen ne stresszeld magad!

26 hkm

2012. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a becsúszott terhességre gondolnak. 16.03-as válaszban le lett már írva, hogy ilyenkor általában mire gondolhatnak az emberek.
2012. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Miért foglalkozol más emberekkel? Az az érzésem, hogy egy picit belelovallod magad a témába...Nézd, én 29 éves vagyok, de jóval fiatalabbnak tűnök a koromnál, és furcsa mód én imádok sportosan, zsebes nadrágos tornacipős stílusban öltözködni, ami még inkább kislányosít. Én is észleltem, hogy sokan megnéznek, de egyáltalán nem megvetésből! Hanem mondjuk azért, mert nem olyan gyakran lát az ember terhes nőt, másrészt az is ritka, hogy a kismama fiatal...magamból indulok ki: amikor nem voltam még terhes, én is igencsak meg tudtam bámulni egy szép, 20 éves kismamát, de inkább csodálattal, mintsem megvetéssel! Szerintem félreérted a tekinteteket...meg különben sem kellene ezzel foglalkozni! :)
2012. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
71%
Szia, én mondjuk 24 éves és 29 hetes kismama vagyok de ha hamarabb jött volna Manócska akkor se érdekelne más véleménye vagy tekintete. Az a lényeg,hogy ha a pároddal szeretitek egymást és közösen döntöttetek úgy hogy a baba maradjon akkor ne érdekeljen m ás véleménye. Ti akartátok ezt a pici életet, ti akartok róla gondoskodni és viseld emelt fővel és vidáman a pocakodat. Én még inkább olyan felsőket hordok amiben látszik a pocakom. ÉS NE ÉRDEKELJEN MÁS!!!! EZ A TI DÖNTÉSETEK :)))
2012. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Itt ugyan ez a téma, ide én is válaszoltam.


Én még annyit hozzátennék,hogy mindenkinek más a fontos, mindenkinek más az élete, és más más időpontban akar elérni valamit.

Engem megnéznek, mert 24 évesen 18-nak néznek. Nagy a pocim és a párom is fiatal.

De én vidékről jöttem fel Pestre, ott másabb minden. Én meg az nem értem meg ha valaki 30-35-40 évesen szüli az első gyerekét. Én meg őket nézem meg :) oda vissza működik.

2012. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát figyelj, én is elmúltam már 20, ősszel dolgoztam, és mentem be valamiért egy csajnak az irodájába (aki nem lehetett több 30-nál), jött a főnöke és úgy szólt neki, hogy a KISLÁNY csak ezt szeretné. :D Már hozzá szoktam, hogy mindenki kislány, kicsi, pici stb. hív. Egy ideig zavart, most már nem. Nekem is van 14 évvel fiatalabb tesóm, mikor sétáltam vele baba korában csak megkérdezték, hogy ugye nem az én gyerekem...
2012. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Én mondjuk már 28 éves vagyok vagyok van egy 2,5 éves kisfiam,és most 16 hetes vagyok:)tavaly nyáron mikor elmentem fodrászhoz a másfél éves kisfiammal,úgy néztek rám,hogy úristen,és megkérdezték hogy az enyém??mondom igen,erre ők jézusom jó ha vagy 20 éves.....gondolhatod milyen érzés volt:)

2012. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én 21vagyok,bár nem tudják sokan a picit,akik tudják örülnek és nem lenéznek.Becsúszott igen,nem terveztük,nem is kéne még az anyagiak miatt,de ő egy kis élet,akiért megéri küzdeni!Nekem rengeteg ismerősöm van,akinek van már gyereke.Mindnek 1-2év felettiek,és a lányok annyi idősek,mint én vagy egy évvel idősebbek.Van,aki a férjével neveli,aki közel nincs a 40hez.Másik lány pedig egyedül az anyjánál lakva a pici apja támogatásával.
2012. máj. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, de pont a minap sört csapoltattam, megkérdezték vagyok-e már 18, kis híján beszóltam, hogy a 30-hoz már közelebb, mint a 18-hoz:)

Sajnos babát még nem várok. Amikor látok egy fiatal kismamát, akkor én is nagyon megnézem, ilyenkor eszembe jutnak az itteni kérdések, és elszégyellem magam. Pedig azt gondolom ilyenkor, hogy de jó neki (remélem tervezett), könnyen visszanyeri az alakján, megeshet, hogy dédunokáit is megismeri, és néznem kell, mert annyira csodás. Sajnos az ismerősi körömben nincs kismama, nem is nagyon volt, így csak az idegenek pocakján ámuldozhatok. Kívülről biztos tolakodónak, és bunkónak tűnök, de nem tudok uralkodni rajta, néznem kell.Irigykedek nagyon


Gratula nektek

2012. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jajj de édes volt aki lepontozott:)))

Annyira örülök hogy így ismeretlenűl is tudok örömöt szerezni valakinek:))))Sose legyen ennél nagyobb:DDD

2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!