Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszeres keményedéssel is...

Rendszeres keményedéssel is kell bemenni a kórházba, vagy csak ha görcsök is vannak?

Figyelt kérdés
Rendszeresen 20 percenként vannak méhösszehúzódásaim, vasgolyó lesz, és kellemetlenül fáj az alhasam, de nem görcs, annál gyengébb. Be kell menni, ha ez sürüsödik, vagy mindenképp várjak a görcsökre? 39hkm

2012. máj. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy meleg fürdőt, ha elmúlik, akkor még nem baba:) ha felerősödik és fájásaid is lesznek, akkor szép lassan készülj össze a kórházba és, ha közel van akkor 10percesekkel indulhattok, de előtte hívd fel azért őket:) Jó babaázást, és sok egészséget nektek
2012. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, zuhanyozz le, és lehet, hogy elmúlik. Ha nem múlik, hanem sűrűsödik vagy elviselhetetlenné válik, akkor mindenképp konzultálj dokival, védőnővel.
2012. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elmegyek a nagyért az oviba, és letusolok!
2012. máj. 3. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Na mi újság veled?Hogy vagy?
2012. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, most kicsit csillapodott, de nem mondanám, hogy megszünt, talán csak gyengébb, de görcs még mindig nincsen! Ez is fájás, vagy csak, ha lesz görcs?
2012. máj. 3. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
hat ha nem enyhul meleg viz hatasara akkor nem joslo hanem rendes mehosszehuzodask, szerintem nem sokara leznek fajasaid is ha minden igaz:)
2012. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

No kíváncsi vagyok....lehet fájásgyenge vagy, tehát nem lesznek fájós görcseid. Csak keményedések, amik sűrűsödnek, aztán jön is a baba. Én így jártam. Nyomták az oxyt, a tű majd leugrott a gépről, de nem görcsöltem, nem fájt, csak keményedett.


Szép és gyors szülést :)

2012. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jól megusztad. Még egybe vagyok! :) Vannak keményedések azóta is, de rendszertelen. Majd irok, ha lesz valami érdemleges!! :DD
2012. máj. 4. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!