Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti hogy bírjátok...

Kismamák, ti hogy bírjátok ezt nagyon meleget?

Figyelt kérdés

20. hétben vagyok a második gyermekemmel és ma iszonyatosan kikészültem. Reggel vittem a nagyot bölcsibe, utána meló (egész nap állok és lépcsőzök, néha ülök csak le,tanár vagyok) Egész nap sajog a fejem, de nagyon durván. Szédelgek és térdtől lefelé fáj az egész lábam. (kicsit a bokám és lábfejem be is van dagadva) Mindjárt megyek a fiamért, utána még vacsorát kellene csinálnom a családnak és még van egy csomó házi munka is itthon. (mosás, teregetés, mosogatás)


Miért viselem ezt most ilyen nehezen? És mi lesz így nyáron?


2012. máj. 2. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Magát a meleget jól viseltem, sőt szerettem is.

Az állás, lépcsőzés viszont nekem sem jött be, leterhelt nagyon, sokat fájt a hátam és az ízületeim.

Lehet most épp rosszul viseled, de később javul a helyzet. Barátnőm mostanra van kiírva, és mondta hogy az első fél év katasztrófa volt, de aztán jobb lett. Neki is második baba, és az elsővel nem volt baja.

2012. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én piszok nehezen. Alig élek.


36 hkm

2012. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, alapból nehezen bírom a meleget, most végképp haldoklom. Ráadásul van egy 3 és fél éves lányom, aki ebédig jár oviba, meg egy 21 hónapos örökmozgó fiam. Na és persze 3 szintes a lakásunk, mást se csinálok, csak lépcsőn föl-le... Eddig nem volt probléma, de ebben a hőségben bele akarok halni. Sebaj, állítólag jön az eső. :-))
2012. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amúgy is jobban kedvelem a telet, de így terhesen még nehezebb. Még a boltba lemenni is egy kínszenvedés.. a házban még úgy ahogy elviselhető.

Napozni nem merek, fürdeni szintén nem, a sok fertőzés miatt, nem merem megkockáztatni, így is találtak már a vizeletemben baktériumot kétszer is, nem akarom kockáztatni szóval valószínűleg én úgy érzem egész nyáron nem fogok sehová sem menni, ha nem muszáj, majd csak augusztusban a szülőszobára! :-D

25 hkm

2012. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én alapból szeretem a meleget, de nem május elején! :-) Én ma vagyok 40 hetes, úgyhogy elég rosszul bírom. A lábam, amióta ilyen meleg nagyon bevizesedett. Ráadásul panelban lakunk, gondolom ezzel mindent elmondtam. Amit átlag 1 nap alatt elvégzek takarítás, azt most 3 napig csináltam, kis részletekben. Le kéne mennem vásárolni, már 2 óta ezen gondolkozom, de várok még egy kicsit! A hab a tortán, hogy ebben a melegben még náthás is lettem! Szóval most nagyon elegem van! Viszont a kislányom jó lenne, ha még várna egy pár napot, amikor már nem lesz ez a meleg és egy kicsit jobban leszek!
2012. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!