Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pihenesre "itelt"kismamak,...

Pihenesre "itelt"kismamak, hogy birjatok a fekvest? Miert kell fekudnotok es hanyadik heten jartok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Lassan másfél hónapja fekszem, nem nyafogok, bármit megteszek csak legyen minden rendben e fiúkkal:-)).

Vérzés és barnázás miatt, de semmit nem találnak.

22+4 hetes


És te?

2012. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34. hét, ismeretlen okból 1 ujjnyira kinyíltam, most antibiotikumot is szedek. Még csak pár napja tart, de nem egy leányálom. Van egy hároméves bölcsis lányom, férem nagyon szigorú, semmit nem ended csinálni, plusz a szüleim is segítenek, mert a közelben laknak. A hír közlése után pár napig sík ideg voltam, nem tudtam éjjel aludni, mára megnyugodtam. Napközben nem merek aludni, hogy éjjel tudjak. Normális, hogy ha felkelek még pár perc múlva is fekete pontokat látok? A vérnyomások normális. Ez a fekvéstől van?
2012. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én aranyér miatt fekszem másfél hete. Iszonyat! Mármint a fekvés is és az aranyér is. Néha, amikor már sirok a fájdalomtol beveszek egy Algopirint. Szinte ki sem mozdultam itthonrol. Bolt közelébe se járok. Már lassan mindenunk kifogy. Férjem katasztrofális dolgokat tud vásárolni annak ellenére, hogy listát is irok neki, és hát látja, hogy itthon miket használunk, eszunk. A kisfiamnak kéne uj ágyat venni, meg a nappaliba szekrényeket, és a teso érkezésére is készulni kellene. Még az ég világon semmit nem tettem a teso érkezése ugyében. A lakás kupis, kissé koszos.

32 hetes vagyok

2012. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem már véget ért a kényszerfekvés, 4 hétig tartott. A 10 héten egy vérömlenyt találtak a petezsák alatt, amiatt kellett feküdni. Felszívódott, így egy hónap múlva már nem látták nyomát az uh-on.


Azért volt rossz, mert a kislányommal nem tudtam annyit foglalkozni és anyukám, anyósom segítségére voltam utalva a főzésben, némely házimunkában.

2012. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29hetesen beindult a szülés kinyílt a méhszáj. Azóta fekszem férjem imádnivalo sokat segít. Most vagyok 34 hetes:)
2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még nagyon az elején járó kismama vagyok. Engem hematoma (vérömleny a petezsák mellett) miatt ítéltek pihenésre. Jah és bevérzés van a baba körül. 1hete barnázok és 2x kisebb vérzésem is volt, Utrogestant kaptam. UH majd csak jövőhét... Ma reggel kissé nyűgösen keltem: szokásos reggeli gyógyszer, szegény párom csinál mindent...én meg mint egy darab fa...persze azért felkelek enni-inni-pisilni-zuhanyozni. Kicsit nehéz, de az ember mindent meg tesz...főleg hogy 2010-ben volt egy vetélésem.
2012. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnalattal hallom hogy nem vagyok egyedul,en 23dik heten jarok es egy szinten 23hetes magzatomat vesztettem el korabban ezert most osszevarrtak a mehszajat ami meg allitolag zart de elovigyazatossagbol varrtak es vegig fekudnom kell.mar 3szor vartak mert jott ki a szal ezert most nagyon izgulok ez a harmadik kitartson es megszulethessen idoben a pcim.kiartast nektek es jo egeszseget minndenikotoknek.
2012. febr. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!