Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamák hogy bírjáto...

Anyukák, kismamák hogy bírjátok, hogy a párotok külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmerült a lehetőség,hogy a párom mehet Németországba dolgozni,de csak 8 hetente jöhet haza.2 gyermekünk van és most vagyok 27 hetes kismama.Ti hogy bírjátok?Nem rossz egyedül?
2012. jan. 24. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak :-( Nekünk még csak 1 van, de így sem engedném ki párom. Lehet, önző vagyok, de vagy együtt megyünk, vagy sehogy. Én is nagyon jól beszélek angolul, dolgoztam is már külföldön (Görögország), szóval nem lenne annyira nehéz szerintem.


Legjobb barátnőm nővére is kiengedte a párját, náluk a kicsik ikrek. Még a szülésre sem jött haza, sem az első pár hétre :-( Barátnőm vett ki 3 hét szabit, hogy segítsen amit tud meg vigyázzon a nagyra. Kb 1 éve akarnak kimenni, de a párja mindig talál kifogást, hogy miért nem tudnak :-(


Én félteném hosszú távon a kapcsolatunkat is.


Mennyi időre megy? Szóba került, hogy ti is mennétek? Az okot meg sem kérdezem....

2012. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elvileg amint lehetőség lenne rá,mi is mennénk utána.
2012. jan. 24. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Az szerintem jó :-)

Az első pár hét biztos nehéz lesz neked; persze attól függ, mennyit segít most a férjed :-) Az enyém nem túl sokat; mondjuk nem is nagyon kell most még egy gyerek mellett.

Nekem vidéken élnek a szüleim, hozzájuk 4-6 hetente lemegyek egy hétre. Megmondom őszintén, nagyon rossz egyedül aludni :-( Napközben a gyerekek biztos lefoglalnak majd rendesen :-)

Valami segítséged lesz?

2012. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!