Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 160g-os diétás étrendetek?...

Van 160g-os diétás étrendetek? Nehéz összeállítani.25 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Ma már írtam ki kérdést, mert nagyon elkeseredtem, de már jól vagyok. Csak ha van valakinek diétás étrendje tudna nekem küldeni? Előre is köszönöm!

ani_ka@citromail.hu


2009. jún. 23. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egy kis segitség:

[link]


ne keseredj el,az első 1-2 hét nehéz lesz de aztán beállsz rá és már nem tűnik olyan drasztikusnak és nehéznek.én már másodszor csinálom végig.üdv 38 hetes km

2009. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nagyon jó! Köszönöm szépen!!
2009. jún. 23. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy visszakérdezek, de mi az a 160g-os diéta? Egész nap 160g szénhidrátot ehetsz összesen?
2009. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

igazán nincs mit,még van itt pár oldal ami segiteni fog az étrend összeállitásában,ezek alapján tudsz ch-t számolni:

[link]

[link]

[link]

[link]


a viszont kérdezőnek:igen azt jelenti hogy max 160g ch-t ehet egy nap.

2009. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megint én vagyok.közben megtaláltam az előzző kérdésedet.láttam hogy irtad a görög dinnyét,hát igen a gyümölcscukor sem jó,én mondjuk be tudtam szerezni egy vércukorszint mérőt és már kitapasztaltam hogy melyik étel mennyire viszi fel a cukromat,van amit simán tudok enni mert nem terheli a szervezetemet.és még valami,arra nagyon figyelj hogy a napi 160g meglegyen mindig!!ha kevesebbet viszel be akkor éhezni fog a szervezeted és az sem jó!
2009. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!! Akkor annyit igyekszem bevinni, nem kevesebbet.


Igen, azt jelenti a 160g-os diéta hogy annyi szénhidrátot ehetek egy nap.

2009. jún. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!