Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskorú vagyok (majdnem 17),...

Kiskorú vagyok (majdnem 17), szülői beleegyezés nélkül megszakittathatom a terhességem?

Figyelt kérdés
Más közeli felnőtt jelenlétében, beleegyezésével.. Mert nem mondhatom el, valszeg kitagadnának!:(
2008. ápr. 20. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha jól tudom nem!!! Mindenképpen kell szülöi beleeggyezés!!!
2008. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

18 év alatt szülő -hiányában hivatalos gondviselő aláírása kell.

Tehát mond el, remélem tanultál az esetből, és nem lesz gond a továbbiakban.

És az anya feladata a támogatás lenne, nem a kitagadás, mert attól semmi nem lesz jobb, sőt... -üzenem neki-gondolom sokadmagammal.

2008. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bendzso ***** válasza:
100%

előző hozzászólónak: igen, sokad magaddal :0)

kérdésfeltevőnek: légy ügyes, amikor tálalod, készülj fel a legrosszabbra, amit a szüleidtől kaphatsz, aztán lehet, h nem is lesz olyan rémes... és legközelebb vigyázz magadra :0)

2008. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi,hogy ezt mondom de a védekezést pont az ilyen esetek megelőzésére találták ki.A szüleidnek pedig el kell mondanod és ahogyan mondták a többiek remélem melletted állnak.Sajnos nem tudod milyen érzés egy babát elveszíteni.Dobálózni egy élettel nem szabad.Kegyetlen lesz a beavatkozás és remélem megtanít arra,hogy ez nem jó móka.A szüleidnek meg csak annyit üzennék higgyék el elég nagy büntetés és szenvedés lesz ez neked.Bocsi nem akartalak bántani csak felbosszant,hogy fiatalon,hogy lehettek ilyen felelőtlenek üdv.
2008. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem válaszolónak üzenem,hogy nem feltétlen a védekezés hiánya (vagy a nem megfelelő védekezés) a nem kívánt terhesség oka.Előfordul sajnos olyan is,hogy valaki rendesen szedi a fogamzásgátlót,mégis terhes marad.Saját tapasztalat,tényleg rendesen szedtem.Én is elvetettem nem kis gondolkodás után.Nem kell ilyenkor bántani azt akivel megesik az ilyesmi,mert elég nagy teher ez neki is.Mókának meg végképp nem nevezném,nem is tudom hogy írhatsz ilyet,hogy majd rájön,hogy nem az és jobban vigyáz!Az abortuszon átesett nők 99%-át nagyon megviseli a dolog elötte is amíg dönt,no meg utánna is.Én nem is gondoltam,hogy ennyire,mert mindig erős csajszi voltam és tudtam,hogy még nem állok készen az anyaságra.Nem bántam meg,de bizony nagyon megviselt,rengeteget sírtam.Most évek múlva hamarosan megszülöm első fiamat (tervezett baba) és tudom,hogy jó anya leszek.Ez akkor nem ment volna!
2008. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell a szülői beleegyezés! Beszéld meg a szüleiddel, jobb az őszinteség! Biztosan nem lesznek boldogok a hírtől, de mégis csak az ő lányuk maradsz! Nem lesz könnyű, de majd idővel begyógyulhatnak a sebek.

És igazat adok az előttem szólónak, hogy tabletta mellett is teherbe lehet esni, én nem egy ilyen esetről tudok! Meg aztán az óvszer is kiszakadhat stb.

Nem biztos, hogy nem védekeztek, nem kell letámadni!!

2008. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kérdezö vagyok, és kiderült h nem lettem terhes! :) Pedig minden jel megvolt rá, és köszönöm aki mellettem állt. Nem voltam felelötlen, de tényleg nem voltunk azok, csak hát ezek a gumik.. annyi baj van velük, állandoan figyelni h ki ne szakadjon, és hát nekünk kiszakadt..:S De nagyon örülök h nem vok az! Gratulálok a gyermekedhez!:)
2008. máj. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!