Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indaban nyaralok. Es 6honapos...

Indaban nyaralok. Es 6honapos terhes vagyok. Jovohten megyek vissza angliaban. (ott lakok) eloszor haziorvoshoz menjek vagy egybol be a korhazba? Es mit fognak kerni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 11:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Indiaban*
2012. ápr. 28. 11:53
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést..

Még egyáltalán nem voltál orvosnál?

Mióta vagy Indiában?

Mire gondolsz mit kérnének?

2012. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi? Miért mennél egy indiai nyaralás után akárhova? Összeszedtél valamit? Vagy mi is a kérdés pontosan? Mit kérnének?
2012. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
persze hogy jarok orvoshoz itt.. mar 3 honapja indiaban vagyok... de s3 honaposan tudtam meg hogy babat varok.. hat orvosi apirokra gondoltam azt biztos kerik
2012. ápr. 28. 12:00
 5/13 A kérdező kommentje:
mi az hogy mirt mennek egy indiai nyaralasbol akarhova,, hat haza kell menni nem akarok itt szulni.. semmit sem szedtem ossze.. a kerdes meg hogy eloszor haziorvoshoz menjek vagy egybol a korhazba?(angliaban
2012. ápr. 28. 12:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja csak épp a kérdésedből semmi nem derült ki, az sem, hogy egy hete vagy-e ott, és minek mennél utána orvoshoz. :) Tehát ha rendesen megfogalmazod, valószínűleg több válasz jön majd.
2012. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze ha másik orvoshoz mész, akkor a leleteidet vidd mindenképpen magaddal...Remélhetőleg angol nyelven is megvannak (?)

Biztos csinál egy ultrahangot, meg lesz vérvétel. Nem tudom Angliában hogyan működik a terhesgondozás, h hány kötelező vizsgálat van,de szerintem aszerint járnak el. Persze ha minden papírod megvan angolul, akkor az addigiaknak biztosan megfelel...Ne háziorvoshoz, hanem nőgyógyászhoz menj

2012. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
De az előző kérdésed alapján egyébként én nem háziorvoshoz mennék, hanem végre egy normális nőgyógyászati kivizsgálásra. Azért picit gondosabban kell eljárni babavárás alatt.
2012. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A gp-hez menj es maj tovabbkuld teged a midwifehoz.
2012. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha angliaban laksz, akkor feltetelezem, hogy perfekt beszelsz angolul. Miert nem egy angol forumra irogatsz? Itt az emberek 95%-a magyar es kb. 70%-uk Mo.on el. A maradek 29% hataron tuli magyar, es max. 1% aki angliaban el....
2012. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!