Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliában mennyi idő mire...

Angliában mennyi idő mire kiküldik egy újszülött baba útlevelét?

Figyelt kérdés
2 hónaposan már utaznánk vele, 2 hónap alatt lezajlik ez az egész? És még egy kérdés: mennyi UH van idekint? most vagyok 25 hetes, eddig volt 2 scan-em, viszont ahogy néztem a kék könyvemben, több nem lesz. Akkor itt nem is fogok kapni 4d-s képet? Ha én külön kérésre szeretnék olyan képet meg szeretném tudni a nemét, mivel nem tudták megmondani a 20. héten, akkor hogyan zajlik ez? csak kérjek időpontot?mennyit kell fizetni érte?
2012. márc. 26. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem egyszerű ez az útlevél dolog. Itt olvashatsz róla: [link] A lényege, hogy 8-12 hét alatt kapja meg a nagykövetség az útlevelet az igényléstől számítva. De ez az egész úgy kezdődik, hogy mikor megszületik a baba, akkor elmész anyakönyveztetni itt Anliában. Ha szerencséd van pár napon vagy héten belül kapsz időpontot, ha nem azt hiszem max 6 hét lehet. Kell kérned időpontott a nagykövetségre. Ha ma kérnél, akkor legelőször július 2-re kapnál. (Ennyire telítettek). Tehát így kalkulálhatod: babaszületés + 1-6 hét angol anyakönyvezés + a nagykövetkségnél kapott időpont + 8-12 hét útlevél megérkezés. Mi úgy csináltuk, hogy kalkuláltam egy korai születést és egy legkésőbbi születést + 6 hét anyakönyvezést és kértünk 3 időpontot. Amelyik nem kell azt majd lemondom.

Kérhetsz ideiglenes útlevelet is, az azt hiszem egyből megvan, de akkor otthon kell a babát anyakönyvezetetni, ami 1,5 hónap és akkor ott kap végleges útlevelet. Tehát addig nem jöhettek vissza. De ez is bent van a pdf-ben.

Itt kint 2 UH van a második a 19. hét környékén. Nincs 4D, csak ha megfizeted, de szerintem azt valami magáncégnél lehet.... Nemét is magánúton fogod tudni kideríteni.

2012. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!