Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalta azt valaki, hogy...

Tapasztalta azt valaki, hogy a köldök melletti és alatta lévő U alak kezd el nőni és nem a has legalja?

Figyelt kérdés
Én már kb. az 5. héttől ezt érzem, hogy ez a terület jobban kidudorodik, bár azóta eltelt 8 hét és nem sokat nőtt. Vagy ez hülyeség?? Tudom, hogy ilyenkor még nem járhat ott a méh, de lehet, hogy a belek kerültek feljebb? Miután lefekszek el kell telnie 10 mp-nek, hogy ez a rész lelapuljon. Lehet ez csak az izom vagy mi?
2012. ápr. 28. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt szert érzed/látod így,mert ahhoz hogy a kisbaba elférjen,a beleknek,a gyomornak,mindennek át kell rendezodnie:)) és először ott látszik fent,mivel feljebb megy egy picivel a vékony-vastagbel és a gyomor:)))
2012. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már ilyen korán érezhettem ezt, az 5. hétben?
2012. ápr. 28. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Én most 4 hetes vagyok,de nem érzek meg ilyet:)) tesom 8-9 hetes volt mikor ezt mondta, hogy ő is ilyet érez:)) de lehetséges,hogy te mar most tapasztalom a változást:)
2012. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit mondott tesód pontosan, ő mit érzett? :)
2012. ápr. 28. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokkal feljebb érezte a gyomrát, a köldökénél volt egy kis dudor, és mondta, hogy ott érzi, nagyon furcsa volt neki :) ha korgott a gyomra, mondta, hogy sokkal feljebb korgott, meg ezért van szorulása is sok kismamának, mert annyira átrendeződnek a belek, hogy van, hogy sokkal lassabban, és rosszabbul emészt :) mondjuk neki már 10 hetesen nagyon picike kis hasa volt, épphogy látni lehetett egy nagyon picike kis domborulatot lent az alhasánál :))
2012. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a szorulásnak inkább a progeszteron és a relaxin az oka, nem az átrendeződés. :))
2012. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm Kedves Utolsó! :)

Ezt nem tudtam pontosan, azt gondoltam, hogy amiatt :)

2012. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!