Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök körüli feszítő érzés?...

Köldök körüli feszítő érzés? Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
bizonyára igen, ezt is az okozná, hogy nyúlnak a szalagok? ilyen hosszú ideig (10perc) tartó fájdalmam még nem volt. bár enyhe és elviselhető, de fájt és kellemetlen volt.
2012. ápr. 18. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt!Ahogy írtad, nyúlnak a szalagok, készül a tested a "megnagyobbodásra" :-)


Bolo9dg babavárást Neked!

2012. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony volt ám. A 18 héten kezdődött aztán nem jelentkezett, de most megint érzem. Most a 26 héten újra kezdődött. Remélem nem lesz sérv belőle. Nekem mondjuk elég nagy pocim van.

TE hányadik hétben jársz?

2012. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nektek is boldog babavárást elsősorban! :)

én a 19. hétben járok, még nincs nagy pocakom, de azért már gömbölyödik.. :) hason feküdni sajnos már egyáltalán nem tudok, kellemetlen érzés. így viszont elég rosszul alszok éjszakánként. és ma reggel, mikor nyújtózkodtam, akkor is feszült a pocak, szóval úgy tűnik már ettől a kis apró örömtől is meg kell fosztanom magam :)) de sebaj, helyette jön egy még nagyobb öröm, aki egy életen át tart :) sziasztok!

2012. ápr. 18. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 28. hét körül kezdett a köldököm nyilallgatni, aztán 30 hetesen a lánykám odabentről szó szerint "kirugdalta". Azóta is ki van fordulva a köldököm, gyakorlatilag nincs is. :) Amikor viszont kifordult, az eléggé kellemetlen érzés volt...

A szalagok nyúlása időnként eléggé tud fájni, de túl sok mindent nem lehet tenni ellene. Én most 36 hetes vagyok, és már nem is annyira a pocakom, mint inkább a derekam szokott fájni.

2012. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!