Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ha többet állok,...

Mitől van ha többet állok, megyek feszítő érzés van a hüvelyemben? Még csak 10 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
uccsó tampon megvan?
2011. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a méhed tágul és ezt érzed. Szerintem lazítás és intim torna segíthet.
2011. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez tágulás,nekem 16.hétig volt kegyetlen nagyon...

magne B6 és pihi...

2011. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

oh kedves első, igazán hunoros vagy.

szedem a magne b6-ot, és elég sokat fekszem. ha állok, megyek pár órát, akkor szoktam érezni!

2011. dec. 21. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Tágulsz, lazulnak az ízületeid. Nekem 12. hetes korom óta van, azóta sem hagyott alább, már kezdem megszokni.


31 hkm

2011. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első terhességemnél is volt, de akkor a 2.héttől kb. most meg, igencsak annak a felénél járok! remélem minden ok velem:) köszönöm szépen a válaszokat!
2011. dec. 21. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég adtak egy jó tippet: azt mondta egy anyuka, hogy neki az alacsony vérnyomástól volt. Hogy a lábába ment a vér és nem a hasába, ezért nem volt ami ott a babának keringesse a vért és ettől bekeményedett sétálás és állás után. Ha neked is alacsony a vérnyomásod, szerintem ott van az eb elásva... Lefogadom, hogy alacsony... sok fekvés, folyadék.
2011. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon alacsony a vérnyomásom.... de a válaszodat még párszor el kell olvasnom,mert ....... kicsit hihetetlen,bár a vérnyomásom valóban igen alacsony:)
2011. dec. 29. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Na szóval, úgy van, hogy a feszítő érzés több minden miatt lehet, lehet, hogy csak a méhed alakul, növekszik, kicsit feszülnek a méhszalagok. De lehet keményedés is, ami méh összehúzódást jelent, és ha éppen sétálás és állás a kiváltó ok, akkor pláne arra utal. Merthogy ilyenkor a lábakba áramlik a vér, mert ott van rá ugye szükség, és nem marad elég a hasadnak, a méhednek, holott ott még egy babáravalót is meg kellene keringetni. Na és tehát emiatt keményedik be, húzódik össze a méh. Normális vérnyomás esetén ez nem okozna gondot, merthogy "jut is, marad is", lábaknak is és méhnek is, de alacsony vérnyomásnál ez másképpen alakul. Napi 3x1 magnézium a méhszalagoknak, sok folyadék a vérnyomásnak és fekvés, pihenés, hogy ne menjen máshova a véred mint ahova kell. Beszéld meg az orvosoddal, ő is biztos hasonlókat fog mondani. Én amúgy iszok tejben feloldva egy kávéskanál kávét is. Nővérem is ivott, és nem lett hiperaktiv a gyerek.
2011. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! holnap megyek dokihoz és megkérdezem, mi a véleménye:)
2012. jan. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!