Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és a héten...

17 hetes vagyok és a héten előfordultak olyan napok, hogy szurkáló hasogató érzés érzek a hüvelyemben? Nektek is van ilyen, vagy ez bajt jelent? Csak jövő héten megyek az orvoshoz.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak (és vannak is) ilyen fájdalmaim. Először megijedtem, de utánaolvastam és állítólag természetes, a méh növekedésétől van. Most 26 hetes vagyok, ketten vannak a pocakban és szörnyen tudnak feszíteni, úgyhogy most már nem csak a hüvelybe sugárzó nyilalló fájdalmak vannak.

Persze azért az orvosnak említsd meg, hogy meg tudjon nyugtatni. :-)

2011. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nő a méhed. No problem.

Lesz ez még így se... :o)


Jó pocaknövesztést!

2 gyerekes anyuka

2011. febr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 17 hetes vagyok és nálam is van ez a szurkáló,hasogató érzés a hüvelyemben!Én is azt olvastam,hogy ahogy nő a méh attól van.Nekem mellé még párosul az is,hogy főleg a bal oldalamon szurkál néha a hasam,de nem fáj csak bele nyilal.Jövő héten megyek én is dokihoz azért megemlítem neki.De tuti nincs semmi baj egyikőnknél sem csak ahogy fejlődnek a babáink azzal okozzák nekünk ezt a riadalmat de se baj megéri!:-)

2011. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!