Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok, és olyan...

22 hetes vagyok, és olyan égő, feszítő érzés van a hüvelyemben! Lehet, hogy gombától van? Canesten combit használhatok rá szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Van egy olyan bács(esetleg néni),hogy úgy hívják:NŐGYÓGYÁSZ.

Na,Ő majd segít.

2011. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Igen lehet, hogy gombát kaptál, de ez elég gyakran előfordúl a kismamáknál, könnyebben összeszedhetsz bármit. Elkell menned orvoshoz, ő megvizsgál. És ír fel neked valószínű antibiotikumot, és lehet tisztitó hüvelykúpot is. Muszáj mindkettő, mert a hüvelygomba koraszüléshez vezethet, és a baktériumot elkaphatja a baba is.

Nekem is volt ilyenem, én zinnat (antibiotikumot) kaptam, és kúpot. Hálistennek elmúlt.

Szóval csörögj a nőgyógyászodnak. :)

2011. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A baba semmit nem kaphat el a te hüvelygombádtól(nekem legalábbis ezt mondta a nődokim). Sajnos gyakori a várandós nőknél,de ne kísérletezz a Canesten-nel, mert az sem jó ha sokáig húzod, nehezebben fog elmúlni ha szétterjed ráadásul kellemetlen... menj nőgyógyászhoz,nekem Gyno-pevarylt írt fel 3nap és sehol gomba..

Minden jót:)

2011. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szülésznő mondta, hogy a gomba baktérium, és ha nics kellően kezelve, a baba koraszülött lehet, és belázasodhat rögtön a születése után. Így értettem csak, hogy lehet baja a babának is. Nem odabenn gondoltam. Bocsi, ha félreérthető voltam.
2011. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat, már második baba, és üzenem az elsőnek, hogy tudom ki a nőgyógyász!

A többieknek köszi, de első babámnál is canestent mondott a doki, de azért rácsörgök.Kösz!

2011. dec. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!