Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok....

17 hetes kismama vagyok. Szerintetek járhatok biciklivel dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:

miért ne? nem beteg vagy, hanem terhes


de az orvosodat kell megkérdezned

2012. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hegynek felfelé tekersz :D Amúgy ha eddig is mozogtál sokat,szerintem az orvosnak se lesz kifogása.De ha veszélyeztetett voltál,,nem fog engedni nagy valószínűséggel.
2012. ápr. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De jó Neked! Én mindkét terhességemet úgy csináltam végig, hogy még sétálni is alig bírtam, mert rögtön begörcsöltem. Jó lett volna aktívan tölteni azokat a hónapokat!
2012. ápr. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Nekem is sétálástól befeszült a hasam és fájt kb a 15.hétig,amig meg nem éreztem a mozgását a babinak.Azóta nem fáj a hasam,de utóbbi időben meg nem is érzem annyira hogy mozog.
2012. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nővérem 22 hetes, és még most is biciklizik :)

Igaz, egyre nehezebb neki a nagy pocakkal, de nagyon szereti. Ahol ők laknak, mindenhol van bicikliút szépen kiépítve, és ő mindenhova avval jár :) Az orvosa is azt mondta, hogy ameddig nem érzi, hogy az egyensúlyával gondok lennének a pocak miatt, addig nyugodtan! :)

2012. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nincs semmi bajod,akkor bicajozhatsz. Én betöltött 25 hetes vagyok és még tekerek.
2012. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem határozottan kijelentette a védőnő, hogy ha már nő a pocak, akkor fel ne üljek biciklire. Legfőképpen a koordinációs problémák miatt. De nem is mertem volna, mert nekem tényleg olyan egyensúlyzavaraim voltak, hogy csak na. Állandóan bukdácsoltam, cipő-nadrágfelvételnél dőltem :)

De ha nem érzel ilyeneket szerintem még bicajozhatsz.

2012. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39 hetes terhesen férfivázas bicajjal mentem tanácsadásra, pedig hatalmas volt a pocim... Szóval igen, bicajozhatsz, ha az orvos nem tilt tőle.
2012. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!