Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 25 hetes magzat meghalhat?...

Egy 25 hetes magzat meghalhat? Milyen okok lehetnek? Mit érez ilyenkor a kismama?

Figyelt kérdés
Csak azért érdeklődöm mert egyik ismerősöm retteg hogy baj van a picivel!nem riogatásnak szegezem a kérdést!
2012. ápr. 27. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. :( Több oka is lehet,pl:rátekeredik a köldökzsinór stb.Sajnos bármikor bekövetkezhet a baj.Miért nem megy orvoshoz?
2012. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos bármikor meghalhat a Pici és sok oka lehet. Viszont a rétekeredő köldökzsinórt nem értem! Az miért baj???
2012. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
12:28as, ha a nyakára tekeredik a zsinór akkor megfullad tőle..
2012. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó!a köldökzsínórral az a baj,h a keringést szorítja el!a magzat élettani funkcióit a méhlepény látja el a köldökön keresztül!kedves kérdező:igen,sajnos gixer bmikor lehet a 9hónap alatt!inkább 100x menjen orvoshoz a semmiért,mint 1x ne!
2012. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köldökzsinór rugalmas,és még olyan kicsi a baba,nem okoz az neki gondot.De nem szabad aggódni soha!!!
2012. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy fullad meg, ha a nyakára tekeredik a köldökzsinór! A pici a pocakban nem szájon át lélegzik, hanem a zsinóron keresztül. Óriási tévhitben vagy!!!!

A másik válasz - hogy elszoritja a keringést - már reálisnak tűnik.

De egyébként kedves Kérdező, egy 25 hetes magzat már erősen mocorog, amit anya érez is rendesen. Arra kell odafigyelni, ha már régóta nem érzett mocorgást (legalább 12 órája), mert akkor baj lehet, irány a kórház és egy ultrahanggal megnézik. Nekem is volt ilyen, hidegfront idején. Nagyon megijedtem, megultrahangoztak és kiderült, hogy szépen alszik a Drága. Mostmár 18 hónapos, de a hidegfront még mindig kiüti:o))))

2012. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél olvastam egy hölgy kommentjét miszerint a 36.héten nem érezte a babát mozogni, elment orvoshoz és kiderült hogy nem él a baba :-( nemtudták megmondani az okát... Nekem annyira összeszorult a szívem mikor olvastam :-( fogalmam sincs mit élhetett át :-(
2012. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a mi babánk a terhesség legvégén halt meg,rajta volt a zsinór,de a doki nem vette komolyan. Elszorult benne az áramlás. Azt nem kívánom senkinek hogy megtudja mit érez ilyenkor egy anya.
2013. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!