Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamák ti milyen...

Cukros kismamák ti milyen ételeket főztök magtoknak ebédre, vacsorára mit esztek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem főzök magamnak külön, úgy főzök, hogy én is ehessek belőle. Levest lehet, mondjuk húslevest, kevés tésztával. A másodikat meg úgy csinálom. Mondjuk spagettit durum tésztából és kész.

Reggel veszek 2 db rozsos zsemlét, az egyik reggeli, a másik vacsora. Vagy szendvicsnek megcsinálom, vagy főzök tojást mellé, esetleg 1 db virslit eszek meg hozzá.

27hkm

2012. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sült csirkét csinálok és sok zöldséget eszek hozzá, nulla kenyér és krumpli köret. Csak hús és zöldség.
2012. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebédet én sem főzök külön,csak ritkán-egészségesen étkezik most az egész család.Levesből keveset szem.A főzelékeket kefírrel és graham liszttel habarom,rántom.ha nincs benne krumpli akkor egy fél szelet rozskenyér bőven elég hozzá nekem,ha van benne krumpli akkor már nem eszem mellé kenyeret.Vacsorára általába én is egy szelet rozskenyeret vagy zsemlét csinálok meg szendvicsnek,gépsonka plusz vmi zöldség vagy sajt vagy diabetikus lekvárt is engedték nekem.Vagy tojást sütök teflonon,vagy főzök.De ettem már lecsót is ebédre pl.Elég jól lehet variálni,csak ki kell cserélni a fehér lisztet grahamra pl,a tésztát durumra.Én nagyon szeretem a Norbi joghurtokat,vagy pudingokat uzsira 1-1- keksszel.
2012. ápr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!