Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem ártok azzal a kicsine...

Ugye nem ártok azzal a kicsinek, ha Herbalife shake-t iszom esténként vacsorára?

Figyelt kérdés
Nem tudom,valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?A tapasztalatok is érdekelnek.23hetes mami
2008. ápr. 18. 15:49
 1/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én ismerem a shéket,annak idején azzal fogyóztam sikeresen.Azt nem tudom hogy terhesség alatt jó e.Tudom tele van minden féle vitaminnal,nyomelemmel és sejten keresztűl táplál.Szerintem kérdezd meg az orvosodat inkább.üdv 28.hetes kismama
2008. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ:)
2008. ápr. 18. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem árthatsz semmit, hiszen, ahogy az előttem szóló is mondta, az a lényege, h kivált egy étkezést, alacsonyabb kalóriatartalmúra, és tele van értékes anyagokkal.Kizártnak tartom, hogy ártana.Igazából nem attól fogy, aki fogy, hanem attól, hogy nem zabál este össze-vissza, mindössszesen megiszik egy pl.300kcal tartalmú, vitaminozott, tejes italt, ugyan már, miért ártanál vele?Más meg chipset, csokit, gyorskaját eszik a terhesség alatt, azt inkább lehetne ártalmasnak titulálni.

2008. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!