Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok a baba mérete...

24 hetes vagyok a baba mérete kb.1-2 héttel nagyobb alig etttem most vacsorára és majd szét megy a gyomrom úgy feszül. Normális ez, már ennyire nyomja a baba mi lesz később?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem én is, hogy normális, hasonló gondokkal küzdök 22 hetesen. Viszonylag kis mennyiségű kaja után is feszülök, ha pedig lehajolok vagy lefekszem, néha vissza akar jönni az étel.
2008. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 24 hetes vagyok. Nem tudom, hogy normális e, de nekem is szokott feszülni és ennek ellenére állandóan ennék vmit.:)

Szerintem ettől jobbra nem számíthatunk!:)

Boldog babavárást!:)

2008. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Akkor kitartás nektek is.
2008. júl. 29. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez időtájt nekem is jóval nagyobb volt a babám, mostanra teljesen az átlagos méreteket produkálja. Egyre nő a méhed, és így a gyomrodnak is kevesebb hely jut. Egyre kevesebb... :) Próbálj meg egy nap 5-6x enni kis adagokat, nálam ez vált be.

Egyébként az én babóm előszeretettel rúg a gyomorszájamhoz, és az is elég jó érzés. :)

33 hetes kismama

2008. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!