Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hetes terhes vagyok és ma...

16. hetes terhes vagyok és ma sajnos egy kézi bevásárló kosárral a kezemben amit a rakodó polcra szerettem volna rakni, hogy a szatyromba áttegyek, elnézztem a magasságot és neki csapodttam a polcnak a kosáral a kezemben. Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
és az vissza lökött, ugy meg ütötte a hasam ,hogy egy másodpercre azt érezttem ,hogy a magzatvízzel együtt a gyerek felcsuszik a gyomromig ,nagyon agodok ,hogy ez okozhat-e valami bajt a babának ??
2008. ápr. 19. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon aggódsz,érdemes lenne bemenned az ügyeletes kórházba,ott ezt elmondani,és biztos hogy néznek egy uh-t,hogy minden rendben van-e.Ezért senki nem fog téged megvetni a kórházban, biztos másokkal is előfordult már hasonló.Legalábbis én csak így tudnék teljesen megnyugodni hasonló helyzetben....
2008. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a barátnöm 8 hónapos volt mikor leesett a lépcsön végig. a doki azt mondta neki ha nem vérzik ne aggódjon, és így is lett elment vizsgálatra e´s semmi gond, ö csunyán lila lett de a gyereknek semmi baja, és most 2 éves.

még annyit hogy két vetélése volt 3 hónaposan elötte, semmi ok miatt.

2008. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hívd fel a dokidat,vag pedig menj be a kórházba,hogy nézzenek meg. Még ha vaklárma is.Az a biztos,ha ránéznek a babóra.
2008. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mozog már a babád?Ha igen akkor, arról is tudsz következtetni, de azért javaslom az orvost is. Drukkolok, hogy ne legyen gond:)!
2008. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Azért 16 hetesen nem pont a mozgásra kellene alapozni a diagnózist.:):):)

Én a 20on valahanyadik hétben ráfeküdtem:)Elfelejettem félálomban,hogy pocak meg ilyenek,és hasra akartam fordulni,amire szeveszett kapálózásna kezdett,mert a fenekére és a lábacskáira sikerült feküdni.Nagyon mérges volt érte,és jól meglettem rugdosva,de egyébként semmi baja nem lett:)Azért a baba eléggé biztonságban van odabent.De ha nem bízol benne,akkor menj el dokihoz.

2008. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is ha aggódsz,menj el a dokihoz mihamarabb,ill.a khba,az a tuti.16hetesen nem mozog még úgy,hogy erőteljesen érezd.Amúgy furi,mert én 28hetes vagyok jókora pocival,de nem tudom egkülönböztetni a popsiját vagy a lábát,nem is érzem annyira,nem tudom az előttem szóló,hogy tudja ezt érezni...na mindegy amúgy a babát úgy képzeld el,mintha egy vízzel teli lufiban lebegne,elég sok mindentől megvédi-ütődéstől is,sokszor a pszihés fájdalom sokkal nagyobb mint a valós.De a legbiztosabb ha megnézeted és ha azóta esetleg rosszul is vagy akkor azonnal.28hetes kismama

2008. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is a saját és a babácskád érdekében is, hogy menj el a dokidhoz, vagy az ügyeletre, és mondd el mi történt. Lehet hogy megvizsgálnak, lehet hogy nem, de attól még jó lenne tudniuk róla. Én biztosan elmennék a helyedben. 31 hetes kismama

Az előttem szólóknak: az én kisbabám is elég sokat mozog, de csak tippelni tudok rá mikor hol, milye lehet. Nagy búb: a fejecske, -talán-, hurkácska: testecske. De azért a lábait én is érzem, ha rúg vagy a kezecskéit ha a burokban kapirgálja a falat. De ennyi, ennél pontosabban nem tudom beazonosítani.

2008. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!