Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok a hasam...

Timike26 kérdése:

32 hetes vagyok a hasam eltunt mintha 20 hetes lennèk, èpp hogy van. Mi lehet? Vannak kemènyedèseim, a doki irt fel magnet, a magzatviz nem ment el. De akkor mitol lehet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
irj
2012. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
sziasztok!hàt nem doktoràltam,de azèrt ugy tunik èrtelmessebb vagyok egyes ugyeletes dokiknàl....bementem(nem orultek hogy ilyen piti dologgal zaklatom oket)na nem mintha èrdekelne....a magzatviz kevesebb de hazakuldtek ès majd hètfon az èn dokimhoz kell elmenjek..itt az a hulye elv van amig mozog nem lehet nagy baj....hàt majd kiderul.(amugy eleve kisebb a dokim szerint,na most hiàba kèrtem hogy nèzze màr meg most a gyogyszeres kezelèsek utàn hogy is àllunk(ha màr ott vagyok),de nem....kicsi,kevès a magzatviz de simàn kihordom a vègèig....meglàtjuk.(amugy èn is a magzatvizre gondoltam,de akkor elvileg vizesednèk..nem?vagyis hova tunt el?mert pisilni rendessen jàrok,nem szivàrog semmi....koszonom hogy aggodtatok...sajna mèg nem nyugodtam meg....
2012. ápr. 27. 08:40
 13/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én utánanéztem közben a kevés magzatvíznek. Nem akarlak megijeszteni, de semmi jót nem jelent ez a babára nézve. Szerintem ha hétfőn lazán kezeli a helyzeted a dokid, válts, menj magánhoz, aki talán többet törődik veletek, mert erre nagyon oda kell figyelni. Te is olvass utána, a google segít, és tapasztalatokat is keress a fórumokban, ne csak a cikkeket nézd.

Ismerősömnek volt még kevés a magzatvize, neki egészséges babája született, császárral kellett szülnie 2 héttel korábban, mert sok volt a komplikáció nála. Azt viszont nem tudom, hogy hanyadik héten lett kevés neki a magzatvize.

Drukkolok nektek!

2012. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja, neki a 32. héten tudom, hogy kevés volt a vize, tehát neki a sok komplikáció ellenére lett egészséges a babó. Bizakodj! Nem lesz semmi baj!
2012. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ne ijesztgesd az anyukát!


én írtam korábban, hogy nekem kevés volt, úgyhogy én első kézből adom az információt, kedves kérdező.

NE ijedj meg! az, hogy a kevés magzatvíz "nem jelent semmi jót" erős túlzás. ezer oka lehet annak, ha kevés. nekem már kb. a 20. héttől kevesebb volt, de nem is derült ki, hogy miért. nem szivárgott kifelé, hanem befelé a szervezetmbe, de azt meg ne kérdezd, hogy hová tűnt.

a bab értékei végig rendben voltak, de a végefelé már annyira kevés volt a víz, hogy magzatvízfeltöltésre volt szükségem. ezt most nem részletezném. a feltöltés után 2 héttel már ismét kevés volt, de akkor már a szülés is közeledett, így nem kaptam újabb feltöltést. a szülés napján elfolyt a víz, amit alig vettem észre, olyan kevés volt:) ennek ellenére hüvelyi úton, komplikációtól mentesen (persze oxyval rásegítve) szültem :)

második terhességemnél nem volt ilyen gond szerencsére.

2012. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem ijesztgettem, tudnád, ha értelmesen olvastad volna a kommentemet. Ne hitesd el a kismamával, hogy ez nem baj, mert NEM TERMÉSZETE tünete ez a terhességnek, hanem egy komplikációja! Nálad is gondok voltak, ahogy írtad... előbb is kellett szülnöd. Nos, bármi megeshet, majd a dokik tudják a feladatukat.
2012. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, nekem is kevesebb volt már a 28. héttől, de nem derült ki, hogy mitől volt. Feküdt mellettem egy csaj, neki is kevesebb volt, ők is egészségesek.
2012. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem kellett előbb szülnöm, ezt nem írtam.
2012. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!