Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szivárog picit a magzatviz,...

Ha szivárog picit a magzatviz, azt a doki észreveszi a vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam a pocakból egy pattanást, azóta erősebb a folyásom, lehet a magzatviz szivárog, csak annyira felül repedt, hogy alig észre vehető? Ma megyek dokihoz, észreveszi a sima hüvelyi vizsgálaton, ha szivárog a viz? Köszönöm aki válaszol. 37hkm
2012. ápr. 19. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Magától nem fogja észre venni. Mondd el neki, hogy mit tapasztaltál. Tegyél be száraz papírzsepit ha átnedvesedik az látszik rajta. Figyeld. A magzatvíz szivárgás általában folyamatos. Ha szivárog akkor újra és újra átnedvesedik a papírzsepi. Az orvos egyébként meg tudja nézni, hogy az szivárog-e.
2012. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ezt tapasztaltad és kérdezd meg, hogy nincs-e gond. Biztosan észreveszi, hiszen orvos, évekig tanulta ezt. :)
2012. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 12:30-ra megyek hozzá! Mondni fogom neki! Egyébként a tisztasági betétet kb 3 óránként kell cserélnem, mert olyan erős. Amugy szintelen, csak érzem, hogy nedves. Szerintetek?
2012. ápr. 19. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor bizony nagy eséllyel magzatvíz. Azért csinálj zsepitesztet is, ha van még rá időd. Remélem az orvosnál lesz tesztcsík és meg is nézi majd rendesen. Szorítok. Ha tudsz, akkor még írj!
2012. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Zsepi a helyén. Lassan készülődök, de ha hazaértem, mindenképp irok, hogy mi volt!
2012. ápr. 19. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Én várom!
2012. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megérkeztem! Doki azt mondta, hogy nem magzatviz, hanem igy a vége felé már erősebb a folyás, zsepin is van folyás, de azért még folytatom a zsepizést. Nem csinált tesztcsikot, csak rámondta, hogy nem a viz, és hogy a pattanás a baba térde roppanhatott meg. Hát, annyira nem nyugtatott meg, ha nem mulik, bemegyek inkább a kórházba, nézzék meg ott!
2012. ápr. 19. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy így gondolkodsz. A folyás mindig nyálkásabb a víz pedig mint a víz, áztatja a zsepit. Szóval ha folyamatos és igen vízszerű akkor nem árt mással is megnézetni.
2012. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!