Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 20hetesen a doki nem látta...

Ha 20hetesen a doki nem látta a baba nemét,23hetesen azért már láthatja? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár már másnap is láthatja, valószínüleg úgy fordult a picurka az uh-nál,hogy nem tudta belőle biztosan kivenni nemét. szorítok,hogy legközelebb már megmutassa magát:-)Lehat,hogy kisfiú lesz, azok szokták magukat takargatni! :-))))Boldog babavárást!!
2012. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 20. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Anno a 18. héten a kicsi fiam mintha direkt nem mutatta volna, mindig úgy fordult, hogy valahogy eltakarja magát. Már el is keseredtem, hogy na megint várhatok, de kifelé menet összetalálkoztam egy ismerős anyukával és megkért, hogy menjek be vele az uh-ra. Bementem vele és mikor végeztek, a doki mondta, hogy pattanjak vissza az asztalra, nem hagyja, hogy kifojon rajtunk a manó és láss csodát pont a lényeget mutatta. :))

2012. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szerencse kérdése. Nekem 14 hetesen viszonylag biztosra mondták, hogy fiú. :) És valóban az lett :D
2012. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!