Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki úgy, hogy a doki...

Járt valaki úgy, hogy a doki rosszul mondta meg a baba nemét és csak szüléskor derült ki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Az ismerősöm ismerőse. De tényleg, a személyes ismerőseim között senki olyan nem volt, akinél tévedtek volna, de egyikük mesélt egy esetről, amikor lánynak jósolták, és csak a születésekor derült ki, hogy fiú.
2012. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagybátyáméknak végig kisfiút mondtak,de lány lett.

Én amikor szültem már tudtam,hogy kisfiú lesz,de szülés előtt egy fiú és egy lány nevet is kértek tőllem.Azt mondták,hogy történtek már csodák...

2012. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm járt így. :) Fél évig Emeséztük a babáját és a szülés után írt a férje, hogy megszületett a "lányuk", Áron! :):):) Volt nagy meglepi.


Üdv, 25 hkm ( aki elvileg kiscsajt vár :) )

2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagynéném babája fiúnak látszott végig, mikor kibújt, nagyon is lány volt. :)))
2012. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagynéném lányát végig fiúnak nézték UH-on.
2012. ápr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnél. Akkor sorozatban született vagy 4-5 lány a környéken. Azt mondták a szülőknek, hogy az övék fiú lesz, a nagypapa meg mindenkinek áradozott, hogy neki bizony fiú unokája lesz. Aztán lány lett. :D Gondolom nem kell részleteznek, hogy utána mennyit viccelődtek az öreggel. :D
2012. ápr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én voltam így, annó 15 évvel ezelőtt, hogy fiúnak készültem, én lettem volna a 4. György sorban, és végül a születésemkor lettem lány.
2012. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!