Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36,8 fokos hőm van, rosszul...

36,8 fokos hőm van, rosszul érzem magam, fája torkom is,32 hetes terhes vagyok, menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 10:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lehet szedni algopirint terhesen is, nekem a nőgyógyász és a háziorvos egyszerre mondta. Nyilván nem nyakra főre. Sőt lázra még rubophent is be lehet venni, remélem mihamarabb meggyógyulsz. A Stodal szirup tényleg nagyon jó!
2012. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is a 3. babámat várom,és az előző 2 terhességemkor IS Algopyrint javasolt a doki(nődoki,védőnő,genetikus) lázra,illetve erős fejfájásra(arra felet).Azért ajánlják,mert már egy 1000 éves gyógyszer,így tudják,hogy semmiféle magzatkárosító hatása nincs.Különben fel lehet hívni a Teratológiai Tanácsadót-itt bármilyen gyógyszerről lehet érdeklődni-(én megtettem),és az ottani doki is azt mondta,hogy nyugodtan be lehet venni.
2012. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!

Én is így gondolom. Remélem, estére már nem megy fel a lázam, és nem kell több gyógyszert bevennem.

2012. ápr. 24. 15:26
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Torokfájásra még nagyon jó a Homeogene 9, ez csak gyógynövényeket tartalmaz, nekem doki javasolta. Én lázas nem voltam szerencsére, viszont azt javaslom, hogy ha még felmenne a lázad inkább orvost kérdezz. Én első babát várom, képzelheted, hogy sok-sok mindenben bizonytalan vagyok:)

Viszont itt senki sem végzett orvos (ha mégis akkor tőle elnézést kérek), ahány ember annyi tapasztalat, vélemény, sokszor még két orvos is eltérő véleményt mond.

Ezt csak azért írtam le, mert jónak tartom ezt a fórumot, sokat lehet tanulni belőle, jól esik néha egy-két jó szó, főleg, ha már nem dolgozik egy kismama és egyedül van otthon. Viszont, amikor a sértegetés megy, meg a vitatkozás, az olyan elkeserítő. Legalább mi pocakosok legyünk már toleránsak egymással! Ha engem felháborít egy kérdés(még sokadszorra látom is kiírva) vagy nem tudok érdemben hozzászólni, akkor inkább lapozok, de nem bántok meg senkit. Sajnos nekem is volt egy rövid időszakom még az elején, hogy a saját orvosom sem tudott mondani semmit, se jót, se rosszat, várni kellett. Bármit megadtam volna érte, ha valaki azt mondta volna biztosan, hogy "minden rendben lesz".

Kiírtam itt a kérdésemet és a történetet röviden. Senki nem oldotta meg a bajom, de sokan biztattak és ez sok erőt adott. Könnyebben elteltek a napok.

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni, boldog babavárást mindenkinek!

33hkm

2012. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!