Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36,8 fokos hőm van, rosszul...

36,8 fokos hőm van, rosszul érzem magam, fája torkom is,32 hetes terhes vagyok, menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 10:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
már 37,8 a hőm:( bevettem 1 algopirint
2012. ápr. 24. 11:54
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok!

Ha ide fel tudsz jönni, akkor el tudtad volna olvasni az algopirin betegtájékoztatóját is!


Terhesség és szoptatás


Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.


Az Algopyrin nem alkalmazható a terhesség első három hónapjában.


A következő három hónapban csak az előny/kockázat, orvos által végzett gondos mérlegelését követően alkalmazható.


!!!!! Az Algopyrin nem alkalmazható a terhesség utolsó három hónapjában. !!!!


Az Algopyrin alkalmazása során és az azt követő 48 órán belül a szoptatás kerülendő, mert kiválasztódik az anyatejbe.

2012. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációdat és mélységesen szégyelld magad az irományod miatt!

Ez a 3. terhességem, és most fordul először elő, hogy hőemelkedésem legyen várandósan.

Természetesen már felhívtam a gyermekorvosunkat, aki homeopata. Képzeld, be lehet venni 3X1 Algopyrint!!!!!!!!!!

2012. ápr. 24. 12:23
 14/24 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú lázcsillapítókat lehet terhesség alatt szedni. Algopyrint tényleg csak akkor, ha az orvos engedi. Sőt, a kórházban engedték a náthás, beteg kismamáknak, hogy paracetamol tartalmú italporokat vegyenek és igyanak. Sőt, javasolták. A strepsilst és a hasonló torokfertőtlenítőket is engedték mert az helyileg hat és nem igazán szívódik fel belőle semmi a vérkeringésbe.
2012. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos nem nőgyógyász és a homeopátiával sem sokra megy a nőgyógyászat ezen területén. Inkább egy nőgyógyászt kellett volna felhívni. Attól, hogy harmadik gyereked, még nem tudhatsz mindent. Négy gyerekem van és bizony más tablettákat lehetett szedni az elsővel mint a negyedikkel.
2012. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem szégyellem magam!

Te vagy kicsit hipochonder!

Ha a gyógyszer tájékoztatója azt írja, amit bemásoltam, akkor az nem véletlenül van!


Szedjél be akkor jó sokat! :) Ha a homeopatád javasolja, akkor még többet!

2012. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

nem azért írtam, hogy ez a 3. terhességem, mert mindent tudok:) hanem azért mert még soha nem volt várandósan hőemelkedésem, ezért új ez a helyzet.

Amúgy már lement a lázam.

2012. ápr. 24. 12:28
 18/24 A kérdező kommentje:

szerencsére nem kellett semmilyen gyógyszert szednem se az első, se a második babával:)

a torokfájást és náthát megoldottam homeopátiával, más bajom nem volt:)

2012. ápr. 24. 12:30
 19/24 anonim ***** válasza:
ha a strepsilst nem veszed be, az algopirint mért veszed be?
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ezt annak, aki bemásolta a betegtájékoztatót:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. ápr. 24. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!