Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek is ilyan...

Kismamik! Nektek is ilyan rosszul telnek az éjszakáitok?

Figyelt kérdés

Nem tudok elaludni, forgolódok, keresem a helyem...

És ha talán sikerül elaludni, pár óra múlva felriadok, légszomjam van és a baba csak úgy rúgkapál!

Mitől lehet ez?

Üdv.: 32 hkm


2012. ápr. 19. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

én is elég ramatyul vagyok az elmúlt 2 napban.fáj a fejem,az izületeim.rossz a közérzetem.

a baba néha nagyon bepörög odabenn.

27+4 hetes

2012. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A babavárás velejárója :)

Hajaj, most, hogy visszaemlékszem, nekem milyenek voltak az éjszakák, fel sem fogom, hogy várhatom megint ennyire, hogy babás legyek :D

Ja, nekem mindig gyomorégésem volt... Hiába vigyáztam evésnél, hiába a tabletta, akármi trükk, égtem, piszkosul. A végén már hánytam a savtól. Minden éjjel órákat járkáltam, hogy ne csorogjon ki a számból, marva a nyelvem, stb...

Szóval kitartást, szülés után...már más miatt nem fogsz majd aludni :D

Szép szülést!

2012. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is forgolódom, legalább 5-ször megébredek, alig tudok visszaaludni. Kb. 1 hete ez van.

A terhesség , a baba növekedése, a kevés hely odabent-ezek mind hozzájárulnak a rossz alváshoz.

Most a másodikot várom, az elsővel is így voltam.

Kitartást, már nincs olyan sok hátra. :))

2012. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is utálom a világot. :D Borzasztóak már a nappalok is. A lábfájásom szinte elviselhetetlen és éjszaka sem hagy békén.

(34 hkm)

2012. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, harmadik babával. Alvás alig-alig megy, max. kétóránként pisilni kell, forgolódom én is... De már közel a vége, addig valahogy ki kell bírni. Kétszer már sikerült. :-)
2012. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt napokban alig alszom én is!Nehéz elaludni,forgolódok,légszomjam van és ha el is alszom kb óránként felkelek megfordulni ami így 37+7 hetesen már kész torna mutatvány!és a baba is előszeretettel "játszik" a bordáimmal :)!mostmár azt is észrevettem ha front van ez csak rosszabb!

De legalább délután amikor lepihenek 1-2órára az jól esik:)

Kitartást nektek és szép babavárást!

2012. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!