Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamik, ti hol...

Túlsúlyos kismamik, ti hol vásároltok nadrágot?

Figyelt kérdés
A túlsúlyost úgy értem, hogy min. 90 kg, de inkább afölötti.
2012. ápr. 17. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Budán vettem a Mammystic outletben a Bartók Béla úton.

Ez 3 éve volt, 107 kg voltam akkor, nagyon kedves volt az eladónő, és árban is jók voltak.

Helyileg hol keresel?

2012. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
VII. Baross utcában az I. női klinikával szemben van egy bababolt, ott asszem 50-es méretig vannak gatyák.
2012. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban vettem farmert tavaly, elég drága volt, 10.000.- Ft, de kitartott a terhesség végéig. Két éve még dolgoztam, akkor szövetnadrágot vettem a Westendben, a bolt a legalsó szinten középen van, ahol a szökőkút található, ha az éttermek felé nézel, bal oldalon. Az még drágább volt, de jó minőség, mert a második terhességem alatt is tudtam őket hordani. És még mindig jók. :)))
2012. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos itt Egerben csak C&A van, és elég drága. Pesten is jó, mert úgyis fel kell mennünk hogy olcsóbban megvegyünk mindent (ugyanaz a babkocsi,amit kinéztem Pesten majdnem 10 ezerrel olcsóbb, mint itt vidéken, azért nem mindegy)
2012. ápr. 17. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én sem a C&A-ban, sem a H&M-ben nem kaptam nadrágot, illetve vettem egy nagyméretű gumis derekút, az jó. A H&M-ben volt néhány 46-os nadrág, ami feljött, de úgy feszült, hogy féltem, hogy a végéig nem lesz jó (30-32.héten akartam venni). A másik, hogy mind ez a most divatos teljesen lábra simuló volt, úgyhogy borzalmasan néztem ki benne. Ahhoz mindegyik kissé drága volt, hogy 2-3 hét után esetleg már ne tudjam felvenni. Én ezt az egy nadrágot, meg a régieket hordom bandázzsal.
2012. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, lehet rosszul emlékszem, de mintha már nem lenne meg a Westendben az a drága kismamaruha üzlet. Utolsó vagyok.
2012. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad esetleg az auchan-t? Egész jó kismami cuccok vannak jó nagy méretben! Nekem is extra nagyra kell vadásszak és sajnos leginkább a vízszerelők munkaruházati boltjában van ekkora :S (persze csak képletesen).
2012. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha megyek Pestre benézek majd oda is, mert erre sajnos nincs. :(

Köszi!

2012. ápr. 18. 07:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Használta valaki a nadrágbővítőt? Mennyire kényelmes azt hordani, pl bandázzsal?
2012. ápr. 18. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!