Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó idős kismamik! Milyenek...

Utolsó idős kismamik! Milyenek az éjszakáitok? Tudtok még rendesen pihenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan már 2.5 és 1 évesek a gyerekeim, de mindkettőnél nagyon nyögvenyelős volt az utolsó időszak. Addig csak várandós voltam, a vége felé már "terhes".


Áhh, pihenni-aludni egyáltalán nem tudtam, sehogy se volt jó feküdni, vagy itt zsibbadt, vagy ott nyilallt, vagy amott hasogatott, gondolom a baba nyomott eret odabent, meg a csípőízületem nem nagyon bírta a terhelést.

A lányom minden hajnal háromkor olyan ficánkolásba kezdett hogy majd kiugrott a hasamból (és idekint is ébredt ám ekkor minden nap, egészen kb másfél éves koráig), a fiam meg minden reggel négykor ugyanígy.

2011. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az éjszakáim? Kb. 2 óránként járok WC-re, ha néha vissza tudnék aludni, akkor tuti elkezd mocorogni, rugdosni vagy csuklani, és ki is megy az álom a szememből... Akkor nekiállok tévézni, és megint Wc-re megyek.... 3-4 hét van hátra....
2011. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon rosszul aludtam az utolsó hetekben,pisi,rugdosás,kényemetlen testhelyzet stb...
2011. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38+3hetes vagyok,de már kész katasztrófa az éjszaka,vagy 4szer járok pisilni,folyton kényelmetlen ahogy fekszem,fája hátam derekam,felébred és akkor folyton rugdos,ráadásul rémálmaim vannak ááá.A terhességem alatt kevés időszak volt mikor igazán jól aludtam.
2011. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor én kivétel voltam.nyugodtan tudtam aludni éjszakánként,csak néha ébredtem arra,hogy húzza a görcs a vádlim.éjszaka soha nem kellett wcre mennem.amin nem is csodálkozok,mert napközbe bepótoltam.az utolsó éjszakán is nyugodtan aludtam,igaz akkor felkeltem 5kor wcni és el is folyt a magzatvizem:):)
2011. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos 30kg-ot híztam, sok hányás mellett és már nagyon nehezen tudok mozogni. Fájnak a lábaim lehet, hogy a saját súllyomtól.

A babám nagyon erőssen rugdos és általában este később alszik el, mint én. De ha rugdos, én sem tudok éjjelig elaludni, de hajnalban általában 5-kor már kapirgál és motoszkál a kis kezeivel.

A sok nehézség ellenére az a véleményem, hogy Isten legnagyobb csodája a babavárás és a gyermekáldás.

Minden jót és könnyű szülést kívánok Nektek (is)!!!

2011. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38 hetes és 1 napos vagyok tegnap szarul voltam bejöttünk a kórházba hazaengedtek hogy csak vége felé lévő rosszullét ma reggel 6 óta folyik a magzatviz és már 5-6 perces fájások vannak úgyhogy én nemsokára babázom :)
2011. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 oránként járok WC-re,de mondjuk ezt terhesség elott is így volt,mert minden éjjel már 2éves korom ota minimum 1liter vizet megiszok.Szoval ez okés nálam.De az,hogy annyi energiám van,mint 1Duracel-nyuszinak,az már furcsa.én inkább meg vagyok ijedve,hogy mi lesz 3-4hét mulva,ugyanis akkor szulok.Megváltozik az egész életem...Annyira furcsa érzés,hogy vki bennem mocorog,meg csuklik,meg rugdos ha vmi nem tetszik neki...Ritka szép érzés,bár sokszor már mondom neki,hogy befejezhetné legalább 1-2percre,mert már kezd kiállhatatlan lenni amit csinál.

Kb. 4hete azzal szorakozik a kicsinkom,hogy rugdos ezerrel,de amikor másnak meg akarom mutatni,hogy mit csinál,és megérzi más kezét,a jo Istenért nem mutatkozik meg.

2011. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!