Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mikrohullámú sütő mennyire...

A mikrohullámú sütő mennyire káros? Már mint hogy előtte állok 1-2 m-re az káros?

Figyelt kérdés
18 hetes kismami
2008. ápr. 19. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan már, ezzel az erővel az utcára se menj ki, mert nagy a szmog és dohányfüstöt fújhatnak az arcodba! Nem biztos, hogy jót tesz, ha már most túlaggódod a dolgokat.
2008. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem káros.
2008. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
én meg pont azt hallottam egy tudóstól, hogy káros! én sem megyek mikró közelébe működés közben! a mobiltel. is rendkívül káros! ne tartsd közel magadhoz, ha nem muszáj! úgy értem, ha épp nem telefonálsz, tedd távolt magadtól!
2008. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi erővel ne használj semmilyen elektromos készüléket, ne menj ki az utcára, ne egyél-igyál semmit mert tele van természetellenes dolgokkal. A legjobb lenne kiköltözni az erdő közepére, mindentől távol, bár ott sem lennénk biztonságban, mert ugyebár vékonyodik az ózonréteg...Ugyan már...
2008. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

amit ki lehet védeni, védjük ki!

nem túl jó szemlélet az, hogy "amiről nem veszünk tudomást, az nincs is..."

2008. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Szerintem akkor van gáz, ha olyan helyen dolgozol, ahol folyton mikró közelében vagy (mondjuk büfé), vagy állandóan telefonálnod kell! Napi pár perctől azért nem lesz egy baba agykárosodott! A kutatásoknál, ahol ilyeneket tesztelnek, folyamatos és a normálisnál nagyobb dózisú sugárzással bombázzák a kísérleti állatokat, az pedig tényleg káros! Egyébként mg, ha megszületik a baba akkor is van egy csomó ártalmas dolog, ami veszélyes is lehet, és ez később sem változik, a felnőtteket is veszélyben vannak néha, akkor már nem vigyázhatsz rá ennyire (el is küldene a pi...ba). Én is állandóan aggódom, hogy mivel árthattam a babának, és megpróbálok mindent megtenni, de azért élni kell az életünket.

2008. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Akkor jöjjön a szakvélemény...

Elektromágneses sugarakkal foglalkozó kutató diák vagyok.Tegnap már leírtam egy kérdésben,ami a számítógép veszélyeit feszegette,hogy mi a helyzet a telefonnal és számítógéppel.Keresd vissza,elég részletes leírás!

A mikró:egy új készülékkel nincsen semmi gond,de a biztonság kedvéért tartsd legalább fél méterre a pocidat tőle működés közben.Egy régi,noname ezeréves szart meg inkább cseréljetek le,mert az már nektek sem tesz jót,neh egy magzanak.Ma már 10en 1-2 ezer forintért lehet kapni egy normálisat.

Vagy hagyjátok a fenébe a mikrót,és melegítsétek az ételeket a tűzhelyen.Nekem nincs is,mert nem fér be a kis konyhámba,és csodásan elvagyok nélküle,már évek óta.Igaz kicsit többet kell mosogatni,de egy kényelmes magasságba szabatott konyhaszekrény már ezt a foglalatosságot is könnyebbé tette.

2008. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem senki nem áll a mikro elött folyamatosan amíg megy.Beteszed amit meg akarsz melegíteni,majd amíg ki nem kapcsol addig teszel veszel közben.Akkor mitől lenne káros?
2008. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
például attól, hoyg a közelében teszel-veszel...
2008. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Akkor dobd ki a mikrót.Idáig csak magadat veszélyeztetted most már a picit is.Mi lesz ha megszületik?Folyamatos veszélyeknek lesz kitéve!Ne hagyd,szabadulj meg mindentől!

Nézz körül picit!Mennyi baba született amióta elterjedt a mikro?!Szerinted az egészséges picik anyukái nem használták?

Elég parás életed lehet.Ez az elöttem válaszolónak szól,nem a kérdezőnek.

2008. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!