Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen mindegy, hogy a...

Teljesen mindegy, hogy a Magne B6-ot vagy sima magnézium tablettát szedek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen mindegy,a lényeg a magnézium.No meg hogy miligrammban ne szedj többet,mint amit kellene.Az elején a B6 vitamin miatt szedjük a magne B6ot,mert csillapítja a hányingert és az émelygést.
2008. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért adják inkább a magneB6-ot, mert a B6 vitamin segíti a magnézium felszívódását, nem csak a hányingert csökkenti, izomgörcs gátló hatása is van. :)
2008. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A B6 vitamin a Magnezium felszivodasat segiti elo.
2008. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos, hogy mindegy, mert nekem egy port írt fel a doki, és nem adtak helyette magbe b6-ot, mikor kértem. Mindegyiknek más az összetétele, vannak benne segédanyagok.És a hatóanyag összetétele is más lehet.
2008. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A magnézium önmagában görcsoldó és a C vitaminnal egyetemben segíti a vas felszívódását, a MagneB6 pedig görcsoldó és izomlazító is egyben. Én görcsök miatt szedem folyamatosan a MagneB6-ot.


26 hetes kismami

2008. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!