Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok, kaptam egy...

21 hetes vagyok, kaptam egy doboz Nutrilite kalcium, magnézium tablettát. Bármilyet lehet szedni vagy csak gyógyszertárosat?

Figyelt kérdés
Ez Amway-es.
2008. ápr. 28. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kérdezd meg róla az orvosod, mielőtt elkezded szedni.
2008. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez is jó.
2008. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legeslegtermészetesebb vitamin, ami kis bolygónkon kapható, úgyhogy ha már ezt sem lehet szedni, akkor semmit... :-)
2008. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a legjobb amit szedhetsz. De a magneB6-ot akarod kiváltani vele? Mert ha igen nézd meg mennyi magnézium van egy adagban és akkor szedj annak megfelelő mennyiséget. De mivel természetes anyagról van szó akár napi 4-et is ehetsz, de attól függ hogy rágható vagy a sima, mert mindkettőnek más a miligrammja. :)

Én is szedem. Jó egészséget. 32 hetes kismama

2008. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
magne b6-ot nem lehet kiváltani vele!Sztem is jó ez én calivitásat szedek gyerekkorom óta és ezt szedem most is+a magzatvédőjét és a vasát meg a cvitaminját.Én nem feltétlen hiszek a gyógyszertáriakban..sokszor több a kísérő anyag bennük mint ezekben amiket mi szedünk.Nyugodtan szedd ezt,a mennyiséget nézd meg elég e,lehet ,hogy kettő kell-ha egyet ír egy átlag embernek nyugodtan szedj kettőt,ilyenkor több kell.Én a calivitával foglalkozom ezért merek ilyeneket mondani,mivel,hogy ezek természetes eredetű táplálékkiegészítők ezért nem fog felhalmozódni nyugodja meg,kiürül a felesleg a szervezetedből.A dokit megkérdezheted ,de én pl.mikor megkérdeztem gőze nem volt mit mondjon,azt mondta annyi féle van már rám bízza,ha ezt akarom szedni szedjem csak a mennyiség a fontos.aDe a védőnőt is megkérdezheted.29hetes kismama
2008. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Úgy gondolom, ezeket a termékeket teljes nyugalommal szedheted!

A Nutrilite több mint 70 éves cég, melyről a több mint 50 éves Amway cég úgy gondolta, hogy a legjobb, amely a piacon előfordul, ezért felvásárolta. Minden termékük, amely Magyarországon kapható, teljességgel legális, sajnos vannak rendszerek, amelyek ezt nem mondhatják el magukról. Mivel egy kézben tartanak mindent a termeléstől a csomagolásig, íyg garantált a minőség, és minden érdeklődő elmehet gyárlátogatásra, hogy hogy készülnek a termékek, nyílt titok. Sok-sok embert ismerek, aki Nutrilite-on él, 60 fölött is remek bőrben vannak!

Nyáron szörnyen allergiás vagyok (parlagfű), bekapok 2 db Nutrilite kálcium tablettát és 15 percen belül elmúlik a szemviszketésem és a tüsszögőrohamom.

2008. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
ez ugyanolyan természetes mint más cégek vitaminjai. a gyógyszertári vitaminok is ilyenek. azért mert amway-es és nyomják a szöveget,h ez a legtermésztesebb azé nem kell elhinni. és miért természetesebb mint más vitamin?
2009. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nem tudsz valamiről valami, nem kéne osztani az észt, hanem előtte tájékozódni kéne egy kicsit! F.szfej!
2009. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
sztem tájékozottab vagyok mint te! te honnan tájékozodtál jah,h egy ember mondta az amway előadáson? amway bálványnak nem hódltatok! gyógyszerés rokonokkal büszkélkedek ők talán jobban tudják. és ne f.fejez magadat minősíted vele!
2009. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha baszogatni akarod a kismamákat, akkor máshol tedd, ne ezen az oldalon, rendben??? F.szfej!
2009. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!