Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok, kaptam egy...

21 hetes vagyok, kaptam egy doboz Nutrilite kalcium, magnézium tablettát. Bármilyet lehet szedni vagy csak gyógyszertárosat?

Figyelt kérdés
Ez Amway-es.
2008. ápr. 28. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
ki mondott itt rosszat a kismamákról? te miről beszélsz? én pont,h segítettem,h ne költsön feleslegesn drága "csoda"vitaminokra!
2009. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Feltűnt valakinek a dátum????

Azóta fél éves a gyerkőc és mint irtam:KAPTAM a vitamint nem vettem!!!!!!!

2009. márc. 28. 11:46
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
jó csak véletlenól adta be a kérdést. de nem is azt mondtam,h dobd ki ha ingyen kaptad ajándékba persze,h jól tetted ha beszeded. csak arra célzok hogyha már vesz vki vitamint és nem csak terhesség alatt kell szedni hanem mindig akkor nem kell bedőlni ennek a legtermészetesebb csoda dumának.
2009. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ok,értem,nem is rád gondoltam!Hanem úgy általában.

Nem is dőlök be,pedig sokan megkerestek többféle csoda vitaminokkal,algákkal amik mindenre jók:/

2009. márc. 28. 17:07
 15/15 anonim válasza:
Nutrilite-tal nehéz hibázni a természetes összetétel miatt. Árban pedig verhetetlen. Ár/érték arányban főleg.
2010. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!