Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme még a 4Dnek a...

Van értelme még a 4Dnek a 35-6. héten?

Figyelt kérdés
Lehet még látni valamit a gyerekből, vagy már nagyon "nyomi"? Szeretnék még egy utolsó emléket eltenni arról, hogy a pocakomban van, de idáig nem sikerült eljutnunk...
2012. ápr. 20. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

7. válaszoló vagyok. Ilyen volt megszületése után, fél naposan kisfiam:

[link]

És ilyen volt 4 naposan, már itthon:

[link]

És 7 hónapos korában:

[link]

Most már 2,5 éves nagy lókötő. :)

2012. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ó de tücsök, Istenem! :))) Gratulálok hozzá! :))
2012. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az ujjszopós 36 hetes eszméletlenül édes :))))!!!!!
2012. ápr. 20. 18:29
 14/19 A kérdező kommentje:
Jééé, hogy megváltozott a szeme színe!!
2012. ápr. 20. 18:32
 15/19 A kérdező kommentje:
Jahhjj Istenem, úúúúgy izgulok, hogy hogy fog "tetszeni" a gyerek, ha megszületik! hogy milyennek látom majd... tök para :))). Neki tuti én leszek a legszebb anyu :DDD.
2012. ápr. 20. 18:35
 16/19 anonim ***** válasza:

Megint 7. vagyok. Csúnya dolog, vagy nem, nekem kicsit "csalódás" volt a kisfiam, mikor megszületett. Az uh-n nagyon szépnek láttam, de mikor élőben láttam, hogy milyen kis pofazacsis, meg piros foltos a pofija, háááát, nem voltam tőle elragadtatva. De aztán pár nap alatt már sokat kupálódott, és mire a belinkelt 7 hónapos kisfiú lett belőle, már szépnek láttam. :)


De igen, nekik mi vagyunk a legszebb mami. Épp a minap reggel, mikor indultunk itthonról, felöltöztem, bementem hozzá a szobájába, és azt mondta: DE VAGÁNY VAGY ANYA! ÉN MEG CSINI VAGYOK! - persze fordítva akarta mondani, de én így is bóknak vettem. :)

2012. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:) értem mit mondasz. Én az unokaöcsémmel voltam így, nagyon vártam, hogy megszülessen, aztán amikor megszületett olyan fura volt szegénykém, hát, kemény napja volt :).
2012. ápr. 20. 18:46
 18/19 anonim ***** válasza:

:))))) Hát igen, elég gyűrötten bújnak elő, de sebaj! :))


Nemcsak az ujját szopogatta egyébként, hanem a lábujját is ezen uh-n, azt hittem megzabálom! :))

2012. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

4es vagyok, mi a 26. héten voltunk, akkor ilyen volt a kisfiam:

[link]

Aztán ilyen amikor megszületett:

[link]

És ilyem volt 2 hónaposan:

[link]


Nekem nagyon tetszett a kisfiam amikor megszületett :) A kis beugró alsó állkapcsáért meg egyenesen odavoltam :D

2012. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!