Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg a 30. hétbe léptem,...

Jelenleg a 30. hétbe léptem, most voltam uh-n, kisfiam harántfekvéses. Mit tegyek, ha nem fordulna be?

Figyelt kérdés
Hallottam valami tornáról, és homeopátiáról is, ami segít ezen. Nagyon nem szeretnék császárt. És azt sem, ha megpróbálnák fordítani, mert ha meg a rövid köldökzsinór miatt nem fordul nehogy baj legyen.
2008. ápr. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Egyenlőre még ne izgulj, a barátnőmnek még a 38 héten is farfekvéses volt, és mire szült megfordult. Csoda fordítós módszerről nem hallottam.
2008. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes múltam,de nekem már a 27.héten mondta a doki,hogy farfekvéses a baba,és szerinte az is marad.Bár nekem lényegtelen hogyan fekszik,mert ugyis császáros lesz,de még neked bőven van ideje a babádnak megfordulni..
2008. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én bébim is faros volt a 29. hétig,aztán olvastam hogy naponta két óránként 20 percet kell eltölteni térdelő-könyöklő testhelyzetben.Nem kényelmes,de nem tudom ettől-e egy héttel később beállt rendesen.Ja és ha háton fekszel,tegyél a derekad alá párnát.

39 hetes kismami

2008. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megfordult, legalábbis mikor csuklik egészen lent érzem a buksiját.
2008. ápr. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!