Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért hívott...

Szerintetek miért hívott vissza hétfőre a doki?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes UH-on(menszi szerint 12+3)doki szerint 11+6 napos a pici,crl 52mm,azt mondta mennyek vissza hétfőn mert még kicsi,pedig én úgy tudom hogy a tarkóredőt 11-13 héten nézik,nem?Járt már így valaki hogy visszahívták késöbb a 12 heti UH-ra?
2012. ápr. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
a lányommal engem is visszahívtak nyugi ez gyakori
2012. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg ne aggódj. Nekem azt mondta a doki mindenképpen a betöltött 12. héten menjek, mert ha hamarabb megyek, akkor lehet, hogy nem látja pontosan amit kellene, és vissza fog hívni. Ha baj lett volna, tuti megmondja!! Ezen rá rágódj!
2012. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek,hát remélem minden ok!:)

csak azért aggódtam,mert a kisfiammal,nem kellett visszamennem,mondjuk nem ez a doki volt akkor!

2012. ápr. 11. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fura, bár én kombinált teszten voltam az Istenhegyin, ott 11 és 13+6 hetes korig lehet menni. De máshol lehet más a szokás.
2012. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a technikai berendezésektől is függ...
2012. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vissza lettem hívva, pont múlt héten volt a kontroll és minden rendben volt! Örülj neki, hogy ilyen hamar újra láthatod a babádat!:-)
2012. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!